sdružení dětí a mládeže pro volný čas, přírodu a recesi

Malé Dláždění 2015 je za námi

Napsal Jaroslav Biolek, Duha klub Dlažka dne 10.června 2015

Mohli jsme vidět všechny malé i velké Malodlaždiče neustále v pohybu po celý první červnový víkend! Bylo vidět zaujetí i soutěživost na jedné straně, ale také fair play i kamarádství na straně druhé! Sluníčko po celý víkend umocnilo celkovou náladu a tak vše klapalo - jak to na Malém Dláždění má být! Dva dny soutěží, zápasů her i klání pro osm našlapaných týmů a celkem padesátku soutěžících!!!
Jak jsem to všechno viděl já? Koule, míče i kolíky lítaly … Pálky svištěly a kuželky padaly … Boty se tiskly do trávy i antuky … Lesem, hřištěm i jídelnou se neslo supění soutěžících … Karty, figurky i herní plány vyložené na stole a k tomu kouřící hlavy soutěžících … Boží scénky …

Tábor byl vyšňořen a hřiště nachystána a k tomu to počasí ... A k tomu soutěžní elita včetně posledních třech vítězů mezi startujícími–prostě fair play boje a k tomu strhující výkony! Zabezpečení jídelní bylo v režii dvou MK–Marie i Miloš. Oba podpořily výkony soutěžících i rozhodování pořadatelů. Stejně tak naše oblíbené nápoje! Mladí pořadatelé takřka vše zvládly bez ztráty kytičky (drobné nedostatky neovlivnily výsledky). A výkony všech byly posuzovány bez protekce – tak jak to má být!

Co říci více? Páteční a sobotní večer byl excelentní. zejména sobotní scénky neměly chybu a měly spoustu nápadů. Však takřka všichni účastníci byli členové Dlažky a bylo to vidět po celý víkend (skvělá prezentace našeho klubu).

Co zamrzelo? Úraz pravidelného účastníka posledních Dláždění Axise – doufáme v brzké uzdravení jeho kolena!

dlazdeni1.JPG–velky

A kdo nakonec vyhrál? Pořadí týmů bylo 7, 8, 5, 3, 4, 2, 6 a 1. Asi vám čísla nic neřeknou a tak je tu níž pořadí po závěrečné štafetě.

Mussur

 

Pořadí Malé Dláždění 2015

1. Trpitch 1475 bodů

2. Lhoťáci 1358 bodů

3. Mandelinky 1366 bodů

4. Ferdové 1290 bodů

5. Škodíci 1215 bodů

6. Wlama 1170 bodů

7. Buchtilove 1121 bodů

8. Fans 1 1082 bodů


Přečtěte si o nás

členství

Dveře otevřené mají u nás ale všechny skupiny lidí, kteří mají smysl pro humor, chtějí se scházet a souhlasí s ideály, které Duha naplňuje.


historie

Duha má za sebou více než 25 letou historii. Zajímává vás, jak v roce 1989 vznikala?


napsali o nás

Čas od času o nás někdo něco napíše. Dělá nám to radost, o kterou se s vámi rádi podělíme.


výroční zprávy


stanovy


Naše programy

trochujinak - zkus workcamp

Máš chuť pomáhat? Chceš si vyzkoušet zajímavou práci? Chceš vytvářet skutečné hodnoty s partou skvělých dobrovolníků? Láká tě USA, Kanada, Nový Zéland, Austrálie či Asie? Nebo chceš procestovat Evropu? Zkus Workcamp!

TOPlist