sdružení dětí a mládeže pro volný čas, přírodu a recesi

35. ročník Mistrovství světa v ringu

Napsala Duha Klub Dlažka dne 8.září 2022

Letošní Mistrovství světa v ringu týmů proběhlo za nádherného počasí – v sobotu slunce, v neděli 3 hodiny déšť a deštíček, poté zataženo a pár paprsků slunce bylo také. Duha Klub Dlažka připravila kvalitní akci a účastníce i účastnice si to užili! Stovka účastníků si dala celkem 5 turnajů – dvojice a smíšené trojice se započítaly do celkové kvalifikace týmů, jednotlivkyně i jednotlivci si dali jen za sebe.

Obrázková galerie. Klikněte na některý z náhledů.

Celkem nejvíce vítězství si odnesla Keňa (tým ze západu Čech – z Horní Břízy) a to hlavní k tomu. Férová hra a řada zápasů férově vedených daly přehled o kvalitách hráčů.

K tomu jako bonus skvělá kuchyně. Páteční hudební party i stolní hry. Sobotní taneční večer s Wyjetým Wolejem. Sobotní hudební večer pro netanečníky! Páteční a sobotní sportování (volejbal, softbal, stolní tenis). Skvělá základna. To vše přispělo k dobré náladě a pocitu dost dobré akce.

Dík za příspěvek Městu Přerov i pivovaru Zubr! Díky kuchyni i pořadatelům!

Mussur + Dlažka


Přečtěte si o nás

členství

Dveře otevřené mají u nás ale všechny skupiny lidí, kteří mají smysl pro humor, chtějí se scházet a souhlasí s ideály, které Duha naplňuje.


historie

Duha má za sebou více než 25 letou historii. Zajímává vás, jak v roce 1989 vznikala?


napsali o nás

Čas od času o nás někdo něco napíše. Dělá nám to radost, o kterou se s vámi rádi podělíme.


výroční zprávy


stanovy


Naše programy

trochujinak - zkus workcamp

Máš chuť pomáhat? Chceš si vyzkoušet zajímavou práci? Chceš vytvářet skutečné hodnoty s partou skvělých dobrovolníků? Láká tě USA, Kanada, Nový Zéland, Austrálie či Asie? Nebo chceš procestovat Evropu? Zkus Workcamp!

TOPlist