sdružení dětí a mládeže pro volný čas, přírodu a recesi

Duha Kapka

zaměření: celoroční a klubová činnost, víkendové akce, letní/zimní tábory, turistika, cykloturistika, deskové hry, akce pro veřejnost, sportovní akce, městské hry


  Jsme dětský turistický oddíl. Turistika však není jediná náplň našeho programu. Máme mnoho jiných aktivit. Naše činnost se dá velmi dobře přirovnat k programu, kterým se zabývají například skauti. Přestože máme v oddíle i několik starších členů, nejlepším věkem pro vstup jsou kamarádi ze 3. až 8. třídy.
  Pravidelné schůzky jsou ve středu, kde se učíme různým dovednostem, hrajeme si, soutěžíme… V oddíle za činnost bodujeme, plníme oddílové stupně…
  O víkendech chodíme na různé výpravy, společně cestujeme a podnikáme nejrůznější aktivity v přírodě. Společně trávíme i prázdniny, kdy jezdíme na různá místa republiky. Mezi naše tradiční akce patří vánoční besídka, zimní sběr jahod, jarní prázdniny v Krásné Lípě (s návštěvou centra Babylon v Liberci), velikonoční výprava, letní prázdniny.
  Přijďte se alespoň podívat na naši schůzku, zahrát si nějakou hru, prohlédnout si naši kroniku, fotografie. Klubovnu máme v Sokolově na 6. ZŠ–Švabinského ulice.
  Sraz je ve středu v 16:00 hodin před prvním stupněm. Vhodné jsou přezůvky, nějaký zápisník a tužka. Těšíme se na vás. Kdo se bojí, nebo stydí, ať přijde s kamarádem, nebo klidně s rodiči.Informace o dužině

Sídlo
Alšova 1745/72
356 05 Sokolov
Pošta
Petr VANÍČEK
Heyrovského 1545
356 05 Sokolov

Poslední aktualizace statistického hlášení: 18.04.2022

Přečtěte si o nás

členství

Dveře otevřené mají u nás ale všechny skupiny lidí, kteří mají smysl pro humor, chtějí se scházet a souhlasí s ideály, které Duha naplňuje.


výroční zprávy


Naše programy

trochujinak - zkus workcamp

Máš chuť pomáhat? Chceš si vyzkoušet zajímavou práci? Chceš vytvářet skutečné hodnoty s partou skvělých dobrovolníků? Láká tě USA, Kanada, Nový Zéland, Austrálie či Asie? Nebo chceš procestovat Evropu? Zkus Workcamp!

TOPlist