sdružení dětí a mládeže pro volný čas, přírodu a recesi

Duha SVČ pokračuje v hledání duhových kešek

Napsala Marie Mertlíková, Duha SVČ dne 11.června 2015

Přišlo nám totiž líto, že mnohé, založené v dobré víře v závěrečné fázi projektu Jít k duhu, zůstaly neobjevené. Ve dnech 15.-17. května jsme se proto vydali za tou u Hranické propasti. Sice fotky, které jsme pořídili, nakonec vyšly velice špatně, takže je nelze umístit na web, ale podělíme se o   "v kešce ulovený" obrázek propasti.
Ve skutečnosti takhle sice v danou dobu nevypadala, protože je celkově letos po jaru všude málo vody–i zde tedy chyběla, přesto ten žlutohnědý pohled do jícnu propasti byl působivý. Kromě toho jsme navštívili i Zbrašovské aragonitové jeskyně, rovněž svým způsobem u nás výjimečné. A nakonec jsme absolvovali v Olomouci "muzejní noc", tudíž zážitků vrchovatě. Proto zakladatelům "hranické kešky" děkujeme za zajímavý námět na velmi pěkný výlet.


Přečtěte si o nás

členství

Dveře otevřené mají u nás ale všechny skupiny lidí, kteří mají smysl pro humor, chtějí se scházet a souhlasí s ideály, které Duha naplňuje.


historie

Duha má za sebou více než 25 letou historii. Zajímává vás, jak v roce 1989 vznikala?


napsali o nás

Čas od času o nás někdo něco napíše. Dělá nám to radost, o kterou se s vámi rádi podělíme.


výroční zprávy


stanovy


Naše programy

trochujinak - zkus workcamp

Máš chuť pomáhat? Chceš si vyzkoušet zajímavou práci? Chceš vytvářet skutečné hodnoty s partou skvělých dobrovolníků? Láká tě USA, Kanada, Nový Zéland, Austrálie či Asie? Nebo chceš procestovat Evropu? Zkus Workcamp!

TOPlist