sdružení dětí a mládeže pro volný čas, přírodu a recesi

Duhový most

Napsal Jaroslav "Mussur" Biolek, Duha Klub Dlažka dne 26.září 2022

Ahoj účastníci Duhového mostu! Ahoj Duho! Ahoj ti, co na nás mysleli! Ahoj ostatní dužiny! Po více než třech letech to úspěšně proběhlo! Duhové setkání bylo vřelé, milé, hravé, veselé, dobrodružné a zábavné! Neříkám to jen já, slyšel jsem to z mnoha stran.

Obrázková galerie. Klikněte na některý z náhledů.

Setkání hvězd, co udělaly partu. Tak jsem si to představoval, a tak to bylo! Zatopili jsme v krbu, rozdělali oheň, pustili hudbu, zazpívali i zatančili … prošli se, proběhli, zazávodili … pokecali, potřásli rukou či jen tak se dotkli ostatních … pomalovali desky či papíry, zahráli hry, posbírali houby … vletěli do houští, přebrodili potok, prolezli rourou … Přivezli jsme dobrou náladu a také si ji i odvezli.

A pití a jídlo? Výborný čaj. Též i polévky (zeleninová i fazolová). Bylo i kuře s rýží i těstoviny a lá Dlažka, obložené stoly (silně prohnuté) se zeleninou, uzeninami, sýrem, pomazánkami, džemem i pečivem. Bylo i zrní pro závislé – myslící i corn flakové s mlékem. Ovoce. Buchty, koláče i perníčky. Děkujeme kuchařskému týmu za výborné menu!

Šestnáctka pořadatelů připravila vše pro účastníky i jejich vedoucí ke spokojenosti – věřím, že k velké! Díky za pomoc všem dalším, kteří přiložili ruku k dílu! Začali jsme v pátek a jeli až do nedělního odpoledne. A mezi tím? Velký závod Duhový most. Ringo jen tak a ringo turnaj. Sportovní aktivity od lakrosu přes kroket a boccio až po kuželky. Míčové sporty. Azimuťák i ringo cesta špičkovým terénem! Výběh na rozhlednu Maruška. Večerní hrátky páteční. Malování duhy i jen tak. Diskotéka i táborák.

Co říci na závěr? Příjemný víkend s dobrými a aktivními lidmi. Dík.

Mussur a duhoví pořadatelé v čele s Petrou a kuchařská elita v čele s Jitkou

Fotky: Tomáš "Stoupa" Pospíšil: https://eu.zonerama.com/stoupa/Album/8945539


Přečtěte si o nás

členství

Dveře otevřené mají u nás ale všechny skupiny lidí, kteří mají smysl pro humor, chtějí se scházet a souhlasí s ideály, které Duha naplňuje.


historie

Duha má za sebou více než 25 letou historii. Zajímává vás, jak v roce 1989 vznikala?


napsali o nás

Čas od času o nás někdo něco napíše. Dělá nám to radost, o kterou se s vámi rádi podělíme.


výroční zprávy


stanovy


Naše programy

trochujinak - zkus workcamp

Máš chuť pomáhat? Chceš si vyzkoušet zajímavou práci? Chceš vytvářet skutečné hodnoty s partou skvělých dobrovolníků? Láká tě USA, Kanada, Nový Zéland, Austrálie či Asie? Nebo chceš procestovat Evropu? Zkus Workcamp!

TOPlist