sdružení dětí a mládeže pro volný čas, přírodu a recesi

Jak se stát dračím jezdcem za jedenáct dní

Napsala Duha Klub Dlažka dne 30.října 2022

Když děti přijely na tábor Duha Klubu Dlažka, byly to obyčejné děti. Z tábora jsme se ale všichni vrátili jako ostřílení Vikingové a dračí jezdci. Nebylo to jen tak jednoduché. Čekalo nás několik nelehkých zkoušek a spousta úsilí při hledání společné řeči s tvrdohlavými draky. Jak to tedy všechno bylo?

Obrázková galerie. Klikněte na některý z náhledů.

Hned na úvod našeho putování jsme dopluli na dračí ostrov, abychom obnovili dávno zapomenuté vztahy s draky. Namísto, aby nás sežrali, nás naštěstí přivítali v dobrém a začali nám pomáhat v objevování dalších nehostinných území, které se tři vikingské posádky snažily osídlit.

Objevování nových území ale nebylo jen tak. Museli jsme se vypořádat s řadou dobrodružství. Někdy jsme se potýkali s překážkami, jako byla podivná dračí nemoc, která udělala z draků blázny. Jindy nás čekalo zachraňování ukradených dračích vajec nebo dokonce banditi, kteří se pokusili draky uvěznit. Naši vikingští hrdinové to tak ale nenechali a šli drakům statečně na pomoc! Draci nám na oplátku snesli dračí vejce a kouzly vylepšili zbroj, abychom mohli příště vyrazit ještě na větší společná dobrodružství, tentokrát již s našimi vlastními draky.

Co nás asi tak potká příště? Pokud se do toho dobrodružství nebojíš jít s námi, přidej se na dračí víkendovku, tentokrát v netradičním cirkuse!

Markéta Davidová


Přečtěte si o nás

členství

Dveře otevřené mají u nás ale všechny skupiny lidí, kteří mají smysl pro humor, chtějí se scházet a souhlasí s ideály, které Duha naplňuje.


historie

Duha má za sebou více než 25 letou historii. Zajímává vás, jak v roce 1989 vznikala?


napsali o nás

Čas od času o nás někdo něco napíše. Dělá nám to radost, o kterou se s vámi rádi podělíme.


výroční zprávy


stanovy


Naše programy

trochujinak - zkus workcamp

Máš chuť pomáhat? Chceš si vyzkoušet zajímavou práci? Chceš vytvářet skutečné hodnoty s partou skvělých dobrovolníků? Láká tě USA, Kanada, Nový Zéland, Austrálie či Asie? Nebo chceš procestovat Evropu? Zkus Workcamp!

TOPlist