sdružení dětí a mládeže pro volný čas, přírodu a recesi

Hurá do hor s GPS

Zveme všechny dužiny na cestu za poklady Jizerských hor. Poblíž Ještědu a obce Pěnčín čekají na duhové výletníky poklady, „ zakopané“ Duhou SVČ a Duhou Jasmín. Každý lovec pokladu v krabičce nalezne malou duhovou odměnu a současně se zábavnou formou dozví něco zajímavého o nádherné, chráněné, krajinné oblasti Jizerských hor.
Abyste poklad našli a nezabloudili, zapůjčíme vaší dužině GPS přístroj společně s návodem, jak si s přístrojem poradit snadno a rychle. Zároveň nabídneme k inspiraci zajímavé hry s GPS. Kromě výše uvedených míst můžete vyrazit do dalších 23 lokalit naší republiky, kde jsou ukryté další duhové poklady. Bližší informace získáte na webových stránkách projektu jitkduhu.cz a na tietzova@duha.

 

 

Projekt realizovaný v rámci   KA 06 OPVK CZ.1.07/1.2.00/27.0056


Přečtěte si o nás

členství

Dveře otevřené mají u nás ale všechny skupiny lidí, kteří mají smysl pro humor, chtějí se scházet a souhlasí s ideály, které Duha naplňuje.


historie

Duha má za sebou více než 25 letou historii. Zajímává vás, jak v roce 1989 vznikala?


napsali o nás

Čas od času o nás někdo něco napíše. Dělá nám to radost, o kterou se s vámi rádi podělíme.


výroční zprávy


stanovy


Naše programy

trochujinak - zkus workcamp

Máš chuť pomáhat? Chceš si vyzkoušet zajímavou práci? Chceš vytvářet skutečné hodnoty s partou skvělých dobrovolníků? Láká tě USA, Kanada, Nový Zéland, Austrálie či Asie? Nebo chceš procestovat Evropu? Zkus Workcamp!

TOPlist