sdružení dětí a mládeže pro volný čas, přírodu a recesi

Zábavné odpoledne ve Škoda sport parku

Napsala Sabina Sýkorová,Duha Kopretina dne 16.června 2014

Dne 15. 6. 2014 jsme s Duhou Kopretinou pořádali zábavné odpoledne. Začínalo se od 14:00, aby si i menší přišli na své, až si po obědě nechají zdát své sny. Atrakcí bylo požehnaně. Mohlo se skákat na trampolíně, skákacím hradě, byla zde také nafukovací skluzavka, kuličkový svět, trénoval se také florbal, turistické značení a uzly.




2zabodpoledne.JPG - velky

Ovšem nejvíce plno bylo hned u vstupu, kde se dostávaly pamětní listy, které se daly také vymalovat hned na místě. Fronty se tvořily také u horolezecké stěny, hlavolamů a malování na obličej.

Opravdu každý si přišel na své a každý si odnesl krásné vzpomínky, pamětní list, nafukovací balónek a knížku dětských říkanek.

V 17:00 byl sice konec, ale nikdo nemusí být zklamaný, protože v září nás čeká podobná akce. Doufám tedy, že se opět sejdeme v hojném počtu a moc si to užijeme.

3zabodpoledne.JPG - velky

Pozor tentokrát to nebude na Duhový den – 28. 9., ale 14. 9., protože valná většina našich vedoucích a instruktorů se bude během víkendu okolo 28. 9. účastnit celorepublikové akce Duhová Brána a Velká Duha.

Tak 14. září zase ahoooj Sabina

4zabodpoledne.JPG - velky


Přečtěte si o nás

členství

Dveře otevřené mají u nás ale všechny skupiny lidí, kteří mají smysl pro humor, chtějí se scházet a souhlasí s ideály, které Duha naplňuje.


historie

Duha má za sebou více než 25 letou historii. Zajímává vás, jak v roce 1989 vznikala?


napsali o nás

Čas od času o nás někdo něco napíše. Dělá nám to radost, o kterou se s vámi rádi podělíme.


výroční zprávy


stanovy


Naše programy

trochujinak - zkus workcamp

Máš chuť pomáhat? Chceš si vyzkoušet zajímavou práci? Chceš vytvářet skutečné hodnoty s partou skvělých dobrovolníků? Láká tě USA, Kanada, Nový Zéland, Austrálie či Asie? Nebo chceš procestovat Evropu? Zkus Workcamp!

TOPlist