sdružení dětí a mládeže pro volný čas, přírodu a recesi

Duha Paprsek na Ramzové

Napsal Michal Brunclík, Duha Paprsek dne 24.září 2014

Ve dnech 19.-21.9. 2014 navštívila Duha PAPRSEK poprvé chatu na Ramzové, která je ve vlastnictví Lesů ČR. Díky poloze chaty v turisticky atraktivní oblasti jsme se vydali na čtvrtý nejvyšší vrchol Hrubého Jeseníku - horu Keprník s výškou 1.423 m.n.m. Původně mlhavé počasí se postupně vylepšovalo, oblačnost se rozestoupila a sem tam vykouklo i sluníčko. Navštívili jsme také chatu sv. Jiří na Šeráku, kde stojí více než 110 let stará kamenná chata.
Ve zdejší příjemné restauraci jsme si dali teplou polévku a zahnali žízeň. Odpoledne pak bylo věnováno hrám a soutěžím na hřišti u chaty, večer jsme v klubovně v krbu rozdělali oheň a pokračovali v hraní her. Víkendovka utekla hodně rychle a byli jsme rádi, že se nevyplnila předpověď pošmourného a deštivého počasí.

 

Michal a Karolína Brunclíkovi

Duha PAPRSEK Krnov


Přečtěte si o nás

členství

Dveře otevřené mají u nás ale všechny skupiny lidí, kteří mají smysl pro humor, chtějí se scházet a souhlasí s ideály, které Duha naplňuje.


historie

Duha má za sebou více než 25 letou historii. Zajímává vás, jak v roce 1989 vznikala?


napsali o nás

Čas od času o nás někdo něco napíše. Dělá nám to radost, o kterou se s vámi rádi podělíme.


výroční zprávy


stanovy


Naše programy

trochujinak - zkus workcamp

Máš chuť pomáhat? Chceš si vyzkoušet zajímavou práci? Chceš vytvářet skutečné hodnoty s partou skvělých dobrovolníků? Láká tě USA, Kanada, Nový Zéland, Austrálie či Asie? Nebo chceš procestovat Evropu? Zkus Workcamp!

TOPlist