sdružení dětí a mládeže pro volný čas, přírodu a recesi

Ski víkend her

Napsala Lucie Rýdlová, Duha Bartoňka dne 9.prosince 2014

O víkendu 5. – 7. 12. se Duha Bartoňka vypravila do Krkonoš vyzkoušet první sníh na akci Ski víkend her. A nekecáme. Sníh opravdu byl a my mohli vyzkoušet kluski i lyže. V sobotu jsme si vyšlápli na Javor, kde jsme se učili ovládat kluski. Dále jsme si zahráli novou běhací, orvávací, týmovou a taktickou hru s frisbee. A vyzkoušeli speedbadminton.
V neděli jsme potom pod dohledem lyžařského a snowboardového instruktora pilovali techniku jízdy na lyžích i „prkně“ na otevřené sjezdovce na vršku Černé hory. Po večerech jsme kromě deskových her a hraní na kytaru diskutovali o dalších aktivitách Duhy Bartoňka v roce 2015 a o náplni a tématech letních táborů.

 

bart2 (1).JPG–velky


Přečtěte si o nás

členství

Dveře otevřené mají u nás ale všechny skupiny lidí, kteří mají smysl pro humor, chtějí se scházet a souhlasí s ideály, které Duha naplňuje.


historie

Duha má za sebou více než 25 letou historii. Zajímává vás, jak v roce 1989 vznikala?


napsali o nás

Čas od času o nás někdo něco napíše. Dělá nám to radost, o kterou se s vámi rádi podělíme.


výroční zprávy


stanovy


Naše programy

trochujinak - zkus workcamp

Máš chuť pomáhat? Chceš si vyzkoušet zajímavou práci? Chceš vytvářet skutečné hodnoty s partou skvělých dobrovolníků? Láká tě USA, Kanada, Nový Zéland, Austrálie či Asie? Nebo chceš procestovat Evropu? Zkus Workcamp!

TOPlist