sdružení dětí a mládeže pro volný čas, přírodu a recesi

Putování s Aslanem

Napsala Majlinka, Duha klub Dlažka dne 15.dubna 2015

Bude či nebude? Tuto otázku jsme si pokládali ještě pár dní před naší víkendovkou. Nakonec naštěstí byla. Přihlásilo se 5 nejodvážnějších a nejúžasnějších holek, které jako první zajímalo, cože to budou ty narnijské speciality na jídlo a co všechno zažijí.
Hned po jejich příchodu venku ještě nádherně svítilo sluníčko, a tak jsme se rovnou vydali proběhnout na blízké hřiště. Holky se mohly seznámit mezi sebou, s námi a zároveň s ringokroužkem nebo s létajícím talířem. Zpátky jsme všichni šli, jakmile nám začalo foukat za krk a ježily se vlasy zimou. V klubu jsme si dali večeři a začali plnit Aslanovy úkoly, které měly dokázat, že jsme způsobilí na to, stát se novými královnami Narnie. Před usnutím měly naše holky největší úkol toho dne–uniknout před Bílou královnou a získat přitom poslední Aslanovo ovoce. Pomocí jim byly pouze kouzelné svítící náramky, které jen spoře osvětlovaly cestu. Ale dokázaly to, a proto mohly jít v klidu spinkat.

a3.JPG–velky

Druhý den si každá z holek udělala vlastní královský erb a poté jsme šli opět všichni na hřiště soutěžit a plnit Aslanovy úkoly. Holky měly prokázat svou rychlost, bystrost, ale také odvahu, což se jim všem jak jinak než povedlo. A za to si mohly pochutnat na vynikajícím obědě.

Po poledním odpočinku si vytvořily na večerní královský rej každá svou masku a pak jsme společně šli na Lagunu naučit se a zahrát si diskgolf. Všechny nás to moc bavilo a hlavně na nás pořád svítilo sluníčko a bylo nádherně. Po návratu do klubu už byla pouze poslední zkouška na fantazii, večeře a královský rej, ale také velká barevná bitva... a pak už nebyla energie vůbec na nic.

a4.JPG–velky

V neděli ráno proběhlo pasování na nové královny Narnie a pak už jen balení a poslední hry. Zdravím  tímto naše nové královny a těším se na příště, Majlinka


Přečtěte si o nás

členství

Dveře otevřené mají u nás ale všechny skupiny lidí, kteří mají smysl pro humor, chtějí se scházet a souhlasí s ideály, které Duha naplňuje.


historie

Duha má za sebou více než 25 letou historii. Zajímává vás, jak v roce 1989 vznikala?


napsali o nás

Čas od času o nás někdo něco napíše. Dělá nám to radost, o kterou se s vámi rádi podělíme.


výroční zprávy


stanovy


Naše programy

trochujinak - zkus workcamp

Máš chuť pomáhat? Chceš si vyzkoušet zajímavou práci? Chceš vytvářet skutečné hodnoty s partou skvělých dobrovolníků? Láká tě USA, Kanada, Nový Zéland, Austrálie či Asie? Nebo chceš procestovat Evropu? Zkus Workcamp!

TOPlist