sdružení dětí a mládeže pro volný čas, přírodu a recesi

Z TZ Budišovice

Napsala Jana Kozílková dne 14.října 2015

Zasláno do kanceláře Duhy Vážené dámy a vážení pánové, chtěla bych touto cestou vyslovit velké poděkování paní Ivaně Sobolové, vedoucí programu Zámeček. O předešlém víkendu jsme využili TZ Myšinec v Budišovicích pro setkání nejstarších členů našeho turistického oddílu Fotoblesk a jeho přátel u příležitosti 80. narozenin jeho zakladatelky paní Jany Dvořáčkové.

Místo jsme zvolili proto, že jsme právě sem a do okolí jezdili ve druhé polovině 60. let, ale i později velmi často. (Náš oddíl vznikl na ZDŠ Bělský les v Ostravě-Zábřehu ve školním roce 1966/1967.) A nelitovali jsme. Základna se sice změnila k nepoznání, je moderní, má rozsáhlé zázemí pro všestranné využití, většinou je už zrekonstruována, ale hlavní jsou lidé. V tomto případě paní Ivana Sobolová, která je ženou na svém místě. Obdivovali jsme její ochotu, pochopení, vstřícnost, laskavost, pracovitost, ne v neposlední řadě i kuchařské umění.

Můžeme Vám jen blahopřát, že takovou osobu máte ve svých řadách. Patří jí i Vaším prostřednictvím velký dík.

A to určitě nejen za účastníky naší akce.

 

S pozdravem

Jana Kozílková

Vyškov


Přečtěte si o nás

členství

Dveře otevřené mají u nás ale všechny skupiny lidí, kteří mají smysl pro humor, chtějí se scházet a souhlasí s ideály, které Duha naplňuje.


historie

Duha má za sebou více než 25 letou historii. Zajímává vás, jak v roce 1989 vznikala?


napsali o nás

Čas od času o nás někdo něco napíše. Dělá nám to radost, o kterou se s vámi rádi podělíme.


výroční zprávy


stanovy


Naše programy

trochujinak - zkus workcamp

Máš chuť pomáhat? Chceš si vyzkoušet zajímavou práci? Chceš vytvářet skutečné hodnoty s partou skvělých dobrovolníků? Láká tě USA, Kanada, Nový Zéland, Austrálie či Asie? Nebo chceš procestovat Evropu? Zkus Workcamp!

TOPlist