sdružení dětí a mládeže pro volný čas, přírodu a recesi

Duhový den v Kopretině

Napsala Martina Václavovičová, Duha Kopretina dne 14.října 2015

28. 9. 2015 Plzeň Dnes je sice pondělí, ale i tak si užíváme skvělou akci s Kopretinou. Je totiž státní svátek, a tak „všichni“ mají volno a mohou do Škoda sport parku přijít za námi a vyzkoušet si lezeckou věž, střílení z luku, vyrobit si krásný náramek či náhrdelník nebo si nechat namalovat na obličej či další části těla krásné obrázky a ti menší pořádně zaskotačit v kuličkovém světe, na skákacím hradě, trampolíně či na velké nafukovací skluzavce.
Hned na úvod jsme všechny účastníky přivítali s knížkou a pamětním listem s nabídkou aktivit Kopretiny. Pak už si mohli soutěžit v drobných disciplínách, jako je skákání v pytlích, hod na cíl, čumáky, výlov rybiček, střelba do plechovek nebo chůdy, kde si mohli vyhrát drobné sladkůstky.

Ti větší hned zamířili na lezeckou stěnu, kde si mohli vyzkoušet různé lezecké trasy nebo si vyzkoušeli, zda mají pevnou ruku při střelbě z luku.


Počasí nám krásně vyšlo, a tak si to užili nejen návštěvníci, ale i my.

Děkujeme všem za účast, a pokud se vám líbilo, budeme rádi, když zavítáte na další z nabízených aktivit Kopretiny

Martina Václavovičová

DuhovyDen02.JPG - velky

DuhovyDen03.JPG - velky

DuhovyDen04.JPG - velky


Přečtěte si o nás

členství

Dveře otevřené mají u nás ale všechny skupiny lidí, kteří mají smysl pro humor, chtějí se scházet a souhlasí s ideály, které Duha naplňuje.


historie

Duha má za sebou více než 25 letou historii. Zajímává vás, jak v roce 1989 vznikala?


napsali o nás

Čas od času o nás někdo něco napíše. Dělá nám to radost, o kterou se s vámi rádi podělíme.


výroční zprávy


stanovy


Naše programy

trochujinak - zkus workcamp

Máš chuť pomáhat? Chceš si vyzkoušet zajímavou práci? Chceš vytvářet skutečné hodnoty s partou skvělých dobrovolníků? Láká tě USA, Kanada, Nový Zéland, Austrálie či Asie? Nebo chceš procestovat Evropu? Zkus Workcamp!

TOPlist