sdružení dětí a mládeže pro volný čas, přírodu a recesi

Duhový strom z Duhového mostu

Napsal Jaroslav Biolek, Duha Klub Dlažka dne 24.května 2017

Na Duhovém mostě jsme dostali dárek od pořadatelů a to duhový strom. Velké překvapení i radost – jak říkali naši účastníci v čele s Majlinkou! Dovoz do Přerova proběhl výborně. Ideální podmínky u Suchánků na balkóně dovolily stromu se připravit na finále! A to nastalo dnes. Ano, nejdůležitější je citlivě zvolit místo – a to se nám povedlo.

Obrázková galerie. Klikněte na některý z náhledů.

Naše základna kouskem volného nezalesněného místa se přímo nabízela! Proběhl můj první vryp a pak následovaly další. Krůpěj potu se vyskytla, ale neumdléval jsem! Dva fotografové měli co dělat! A co teprve Petra – zajistila vše potřebné. Vodu, rýč i nůžky. A tak se dílo podařilo. Společným úsilím jsme zakotvili strom tam, kam patří. Na nejlepší místo na naší základně, odkud je nejlépe vidět na obloze Duha i celý tábor Dlažky. Tak jest! Strome i Duho – díky!

A chcete-li vidět, jak to bylo – mrkněte na fotky na naší fotogalerii.                                     

Mussur


Přečtěte si o nás

členství

Dveře otevřené mají u nás ale všechny skupiny lidí, kteří mají smysl pro humor, chtějí se scházet a souhlasí s ideály, které Duha naplňuje.


historie

Duha má za sebou více než 25 letou historii. Zajímává vás, jak v roce 1989 vznikala?


napsali o nás

Čas od času o nás někdo něco napíše. Dělá nám to radost, o kterou se s vámi rádi podělíme.


výroční zprávy


stanovy


Naše programy

trochujinak - zkus workcamp

Máš chuť pomáhat? Chceš si vyzkoušet zajímavou práci? Chceš vytvářet skutečné hodnoty s partou skvělých dobrovolníků? Láká tě USA, Kanada, Nový Zéland, Austrálie či Asie? Nebo chceš procestovat Evropu? Zkus Workcamp!

TOPlist