sdružení dětí a mládeže pro volný čas, přírodu a recesi

Paprsek ve Smilově

Napsal Michal a Karolína Brunclíkovi dne 15.června 2017

Červnová víkendovka Duhy PAPRSEK se uskutečnila na oblíbené skautské chatičce ve Smilově daleko od lidí. Není zde ani signál mobilních operátorů, takže děti skutečně odloží mobily a užívají si hry a okolní přírodu. Opékali jsme špekáčky a vařili kotlíkový guláš na ohni, zahráli jsme si mnoho her a soutěží na základně i v jejím pěkném okolí, pro zpestření jsme navštívili ParkSportu v Hrubé Vodě.

Obrázková galerie. Klikněte na některý z náhledů.

Kromě oblíbené bobové dráhy s délkou 850 metrů jsme si vyzkoušeli také novinku roku 2017 - Kamzíkovu stezku ve stromech. Jedná se o unikátní systém prolézaček a překážek ve výšce až 13 metrů.

Dětem se tato stezka moc líbila. Nyní již nás čeká příprava na velký letní tábor. Děkujeme MŠMT a Městu Krnov za podporu našich aktivit v roce 2017. 

Michal a Karolína Brunclíkovi


Přečtěte si o nás

členství

Dveře otevřené mají u nás ale všechny skupiny lidí, kteří mají smysl pro humor, chtějí se scházet a souhlasí s ideály, které Duha naplňuje.


historie

Duha má za sebou více než 25 letou historii. Zajímává vás, jak v roce 1989 vznikala?


napsali o nás

Čas od času o nás někdo něco napíše. Dělá nám to radost, o kterou se s vámi rádi podělíme.


výroční zprávy


stanovy


Naše programy

trochujinak - zkus workcamp

Máš chuť pomáhat? Chceš si vyzkoušet zajímavou práci? Chceš vytvářet skutečné hodnoty s partou skvělých dobrovolníků? Láká tě USA, Kanada, Nový Zéland, Austrálie či Asie? Nebo chceš procestovat Evropu? Zkus Workcamp!

TOPlist