sdružení dětí a mládeže pro volný čas, přírodu a recesi

Táborová sezona v Duze Klubu Dlažka v plném proudu

Napsal Stáňa Kantorová dne 21.července 2017

Duha Klub Dlažka pořádá pro děti a mládež a pro rodiny s dětmi v období letních prázdnin spoustu táborů, příměstských táborů a akcí. Níže alespoň pár řádků a fotek z léta v Duze Klubu Dlažka.

Obrázková galerie. Klikněte na některý z náhledů.

Již v červnu (23. - 28. 6. 2017) proběhlo na táborové základně Duhy Klubu Dlažka v Rajnochovicích školení Duhová škola aneb Pravá ořechová Dlažka. Čtrnáctka účastníků si to opravdu užila. Přednášky, hry, sporty, kulturky, stolní hry, výtvarná tvorba, ringo, ringo cesta, výlety, skvělé jídlo (zvláštní dík za omelety).… Zkrátka – každý si odnesl plno zážitků i nově získaných znalostí a zkušeností. Díky kvalitním a zkušeným lektorům bylo školení na patřičné výši.

 

 

V přerovské budově Rybárny v Přerově se rozjel Třetí hravý příměstský tábor. Úsměv na rtu se objevuje pravidelně u všech účastníků, včetně vedoucích Anety, Kikiny a Petra. Od začátku se hrají stolní a deskové hry, další spousta her v parku Michalov a u majáku. Proběhl výlet autobusem na troják a na rozhlednu Maruška. Oběd a další hry byly na táboře Dlažky v Rajnochovicích.  

 

 

 

Týden PoTé, První zpráva

…naše jednotka přeživších je stále v bojové pohotovosti! Zdárně přežila příjezd i infiltraci na základnu, kde následně vybudovala obranný systém a prošla výcvikem. Zdárně ukradla materiály nepřátelské organizaci TAS a pokračuje dál! Ve chvílích klidu a míru si jednotka užívá sportu a procvičuje své mozky u sofistikovaných stolních her. Snad se nestane v následujících dnech nic nepředvídaného a všechno dobře dopadne.


Přečtěte si o nás

členství

Dveře otevřené mají u nás ale všechny skupiny lidí, kteří mají smysl pro humor, chtějí se scházet a souhlasí s ideály, které Duha naplňuje.


historie

Duha má za sebou více než 25 letou historii. Zajímává vás, jak v roce 1989 vznikala?


napsali o nás

Čas od času o nás někdo něco napíše. Dělá nám to radost, o kterou se s vámi rádi podělíme.


výroční zprávy


stanovy


Naše programy

trochujinak - zkus workcamp

Máš chuť pomáhat? Chceš si vyzkoušet zajímavou práci? Chceš vytvářet skutečné hodnoty s partou skvělých dobrovolníků? Láká tě USA, Kanada, Nový Zéland, Austrálie či Asie? Nebo chceš procestovat Evropu? Zkus Workcamp!

TOPlist