sdružení dětí a mládeže pro volný čas, přírodu a recesi

Prodloužená víkendovka v Bolaticích

Napsala Duha Paprsek dne 28.listopadu 2017

Duha PAPRSEK vyrazila na svou poslední letošní víkendovku. A protože v pátek byl státní svátek, byla to víkendovka prodloužená - od čtvrtka 16.11. do neděle 19.11. 2017. Zázemí v již chladných dnech nám poskytla oblíbená turistická základna v Bolaticích, kde není problém ubytovat více než 30 účastníků. Pro děti jsme se snažili opět připravit zajímavý a poutavý program.

Obrázková galerie. Klikněte na některý z náhledů.

Vyráběli jsme přívěsky ve tvaru andílků a lepili sněhuláčky, zahráli jsme si nepřeberné množství her na základně i venku, navštívili jsme aquapark v Kravařích, děti si nacvičily divadelní představení na téma známých pohádek a zvládly i noční hru, při které nesměl zhasnout plamínek svíčky. V bodování tentokráte obsadil první místo Honza před Tobiášem. Na třetím místě skončili shodně Mája a Mikuláš. Děkujeme za podporu akce MŠMT a Městu Krnov.


Přečtěte si o nás

členství

Dveře otevřené mají u nás ale všechny skupiny lidí, kteří mají smysl pro humor, chtějí se scházet a souhlasí s ideály, které Duha naplňuje.


historie

Duha má za sebou více než 25 letou historii. Zajímává vás, jak v roce 1989 vznikala?


napsali o nás

Čas od času o nás někdo něco napíše. Dělá nám to radost, o kterou se s vámi rádi podělíme.


výroční zprávy


stanovy


Naše programy

trochujinak - zkus workcamp

Máš chuť pomáhat? Chceš si vyzkoušet zajímavou práci? Chceš vytvářet skutečné hodnoty s partou skvělých dobrovolníků? Láká tě USA, Kanada, Nový Zéland, Austrálie či Asie? Nebo chceš procestovat Evropu? Zkus Workcamp!

TOPlist