sdružení dětí a mládeže pro volný čas, přírodu a recesi

Víkend stolních her v Dlažce

Napsala Duha Klub Dlažka dne 7.února 2018

Poslední víkend v lednu se v klubu v Přerově konala akce pro náctileté. Byl to víkend stolních her spojený se sportem, kterého se účastnilo 11 odvážných.
V pátek hned po příjezdu jsme šli na Base Camp zalozit si na stěně. A pak to začalo. Strhla se nelítostná bitva ve Hře o trůny, v Activitách, a jiných různých hrách do pozdních hodin. V sobotu se pokračovalo hned od rána od 9 hodin a jediná pauza byla pauza na oběd. A poté proběhla aktivnější část víkendu v tělocvičně.

Obrázková galerie. Klikněte na některý z náhledů.

Po domluvě jsme si zahráli cca 45 minutový zápas v házené a po krátkém odpočinku i v basketballe. Ale ve stolních hrách se pokračovalo se dále–až do neděle do dopoledních hodin.Díky všem co si přijeli zahrát, bylo to super. :-)

Majlinka

Je hezké mít kamarády, ale co by to bylo za přátelství, kdybychom spolu nemohli trávit čas. I tohle je už ale díky Majlince minulostí.Díky Máje jsme se mohli setkat v klubu a strávit spolu hezký víkend u ještě hezčí činnosti, jakožto deskovky určitě jsou. Bylo strašně fajn vidět, že hravost v našem věku ještě nezmizela a už teď jsem natěšený na další naše setkání. A víte co? Přijeďte příště taky! Když můžu přijet až z Města, tak blíž to má snad každý…

Vinetú

 

Tento víkend se na Dlažce sešla spousta hravých a soutěživých mladých lidí. Naučili jsme se některé nové hry, zahráli si i ty dříve známé. Pobavili jsme se u Aktivit. Hra o trůny nám vyplnila čas až do brzkých ranních hodin. Výzvou pro nás také bylo zdolat lezeckou stěnu, případně unavit své tělo v tělocvičně. Našel se i čas pro bouřlivé debaty o politice. Všichni zúčastnění ve zdraví přežili a tento víkend hodnotíme na jedničku.

Lenka


Přečtěte si o nás

členství

Dveře otevřené mají u nás ale všechny skupiny lidí, kteří mají smysl pro humor, chtějí se scházet a souhlasí s ideály, které Duha naplňuje.


historie

Duha má za sebou více než 25 letou historii. Zajímává vás, jak v roce 1989 vznikala?


napsali o nás

Čas od času o nás někdo něco napíše. Dělá nám to radost, o kterou se s vámi rádi podělíme.


výroční zprávy


stanovy


Naše programy

trochujinak - zkus workcamp

Máš chuť pomáhat? Chceš si vyzkoušet zajímavou práci? Chceš vytvářet skutečné hodnoty s partou skvělých dobrovolníků? Láká tě USA, Kanada, Nový Zéland, Austrálie či Asie? Nebo chceš procestovat Evropu? Zkus Workcamp!

TOPlist