sdružení dětí a mládeže pro volný čas, přírodu a recesi

Hoří!!!!!!!!! Hledá se hudební profi freak!!!! Hoříííííí!!!!!!!!!!!!!!!

Napsala Alena Èápová dne 9.srpna 2006

Hledáme všestranně nadaného hudebníka, který má čas v termínu 19.8-3.9.2006! A také chuť jet s námi do Berouna na mezinárodní projekt „Meet the freak!“, na kterém se sejde kolem šedesáti mladých lidí z různých koutů Evropy. Projekt se snaží otevřít lidem cestu k sobě, k jiným a k amatérskému umění skrze pět uměleckých skupin (hudba, tanec, média, divadlo a kreslení/graffiti). Na projektu chceme také pracovat s místní mládeží. Více informací o projektu najdete zde.

Hudební profi freak povede hudební skupinu asi patnácti až dvaceti lidí, ve které se sejdou jak lidi se zkušenostmi, tak bez nich. Angličtina nutná! Cílem skupiny je objevovat svět rytmu a zvuků a společně připravit závěrečné vystoupení. Po zkušenostech z minulého roku předpokládáme, že účastníci budou chtít pracovat s perkusními nástroji, kytarou, zpěvem, piánem apod.

Ubytování, jídlo a super zábava zaručena. Odměna možná.

Projekt organizuje nezisková organizace Duha-Voluntary Support. V případě zájmu se ozvi Aleně na 607 571 345 nebo na email capova@duha.cz CO NEJDŘÍV.


Přečtěte si o nás

členství

Dveře otevřené mají u nás ale všechny skupiny lidí, kteří mají smysl pro humor, chtějí se scházet a souhlasí s ideály, které Duha naplňuje.


historie

Duha má za sebou více než 25 letou historii. Zajímává vás, jak v roce 1989 vznikala?


napsali o nás

Čas od času o nás někdo něco napíše. Dělá nám to radost, o kterou se s vámi rádi podělíme.


výroční zprávy


stanovy


Naše programy

trochujinak - zkus workcamp

Máš chuť pomáhat? Chceš si vyzkoušet zajímavou práci? Chceš vytvářet skutečné hodnoty s partou skvělých dobrovolníků? Láká tě USA, Kanada, Nový Zéland, Austrálie či Asie? Nebo chceš procestovat Evropu? Zkus Workcamp!

TOPlist