sdružení dětí a mládeže pro volný čas, přírodu a recesi

Pozdrav do dužin

Napsala Duha Arabela dne 7.května 2018

Posíláme pozdrav z Liberce do všech dužin. Letošní jaro přišlo moc rychle a tak jsem nestihla nafotit naši „Arabelku – sakuru“ v plném květu. Nicméně, krásně přetrpěla letošní mrazivou zimu a dělá nám na zahradě jen radost. 

Obrázková galerie. Klikněte na některý z náhledů.

„Arabelka“ nám nahradila strom, který jsme měli na zahradě a který byl příliš velký. Jeho kořeny nám nazvedávaly naši základnu. Papírování a peněz nás to stálo dost. Měsíc po této patálii jsme dostali sakuru a tak jí držíme zkrátka, aby nám z ní nevyrostl velký strom a my nemuseli opět žádat magistrát o povolení ke kácení. A co ty vaše? Jak se jím daří?

Na čarodějnice jsme měli výjezd do Pasohlávek, kde jsme si buřtíky opékali na grilu, který jsme dostali také jako dárek. Při této příležitosti jsme si zavzpomínali na pěkné časy, které jsme strávili s vámi na Duhovém Mostě. Jelikož se letos na jaře akce nekoná, proto vám posíláme pouze pozdrav a přejeme hodně sil do dalších akcí.


Přečtěte si o nás

členství

Dveře otevřené mají u nás ale všechny skupiny lidí, kteří mají smysl pro humor, chtějí se scházet a souhlasí s ideály, které Duha naplňuje.


historie

Duha má za sebou více než 25 letou historii. Zajímává vás, jak v roce 1989 vznikala?


napsali o nás

Čas od času o nás někdo něco napíše. Dělá nám to radost, o kterou se s vámi rádi podělíme.


výroční zprávy


stanovy


Naše programy

trochujinak - zkus workcamp

Máš chuť pomáhat? Chceš si vyzkoušet zajímavou práci? Chceš vytvářet skutečné hodnoty s partou skvělých dobrovolníků? Láká tě USA, Kanada, Nový Zéland, Austrálie či Asie? Nebo chceš procestovat Evropu? Zkus Workcamp!

TOPlist