sdružení dětí a mládeže pro volný čas, přírodu a recesi

Víkendovka v Hranicích

Napsala Duha Štít dne 26.února 2019

Naše víkendová akce v Hranicích začala okamžitě po příjezdu. Byla nám přidělena GPSka se souřadnicemi s prostým úkolem – najít naše ubytování. Po úspěšném splnění úkolu jsme museli donést oheň z posvátného stromu, abychom měli světlo a teplo. Krutý vítr (v podání našich instruktorů a vedoucích) nám však naši práci moc neusnadňoval. Zbytek večera jsme strávili hraním stolních her a zpěvem.

Obrázková galerie. Klikněte na některý z náhledů.

Druhý den jsme vyrazili na výlet do jeskyní a k Hranické propasti. Cestou se rozpoutala velká sněhová bitva a leckdo přišel ke sněhu za krkem.

U propasti jsme slavili velký úspěch – za pomoci GPS jsme nalezli naši druhou duhovou kešku. Cesta domů byla plna pádů na ledu a blátě. Další velké sněhová bitva na sebe nenechala během cesty dlouho čekat.

Večerní program byl uspořádán jako soutěž kuchařů. Byli jsme rozděleni do dvou týmů a náš úkol byl prostý, uvařit nejlepší jídlo a zabavit publikum. Souboj vietnamské restaurace proti Italské vyhrála restaurace Italská. Svým ponožkovým divadlem a boloňskými špagetami ohromila porotu i protihráče a získala zasloužené první místo.

Sobotní dopoledne jsme strávili uklízením z pátku. Odpoledne jsme využili krásného počasí a hráli různé hry venku. Celou akci jsme pak završili večerním bowlingem.

Nedělní loučení pro nás všechny bylo velice těžké, o to víc se už zase všichni těšíme na další společnou akci.


Přečtěte si o nás

členství

Dveře otevřené mají u nás ale všechny skupiny lidí, kteří mají smysl pro humor, chtějí se scházet a souhlasí s ideály, které Duha naplňuje.


historie

Duha má za sebou více než 25 letou historii. Zajímává vás, jak v roce 1989 vznikala?


napsali o nás

Čas od času o nás někdo něco napíše. Dělá nám to radost, o kterou se s vámi rádi podělíme.


výroční zprávy


stanovy


Naše programy

trochujinak - zkus workcamp

Máš chuť pomáhat? Chceš si vyzkoušet zajímavou práci? Chceš vytvářet skutečné hodnoty s partou skvělých dobrovolníků? Láká tě USA, Kanada, Nový Zéland, Austrálie či Asie? Nebo chceš procestovat Evropu? Zkus Workcamp!

TOPlist