sdružení dětí a mládeže pro volný čas, přírodu a recesi

Duha Paprsek v Železné

Napsal Michal a Karolína Brunclíkovi, Duha Paprsek dne 15.května 2019

Ve dnech středa, 8.5. 2019, až sobota, 11.5. 2019, uspořádala Duha Paprsek další akci pro děti, tentokráte na turistické základně v Železné u Vrbna pod Pradědem. Ačkoli nám příliš nepřálo počasí - bylo chladno a dost deštivo - rozhodně jsme se nenudili. Pro děti jsme připravili výlet do termálního parku ve Velkých Losinách, prošli jsme si blízké Vrbno pod Pradědem a navštívili místní bobovou dráhu ve Sportparku.

Obrázková galerie. Klikněte na některý z náhledů.

Spousta her a soutěží se odehrávala přímo na základně a v jejím pěkném blízkém okolí. V rámci tvořivých dílniček si děti vyrobily dekorativní dřevěný domeček a hlavičky na tužku z modelovací hmoty Light Clay. Prázdniny tak byly prožity zábavně a smysluplně. Děkujeme za podporu společnosti Kofola, Městu Krnov a Ministerstvu školství, mládeže a tělovýchovy.

Michal a Karolína Brunclíkovi
organizátoři


Přečtěte si o nás

členství

Dveře otevřené mají u nás ale všechny skupiny lidí, kteří mají smysl pro humor, chtějí se scházet a souhlasí s ideály, které Duha naplňuje.


historie

Duha má za sebou více než 25 letou historii. Zajímává vás, jak v roce 1989 vznikala?


napsali o nás

Čas od času o nás někdo něco napíše. Dělá nám to radost, o kterou se s vámi rádi podělíme.


výroční zprávy


stanovy


Naše programy

trochujinak - zkus workcamp

Máš chuť pomáhat? Chceš si vyzkoušet zajímavou práci? Chceš vytvářet skutečné hodnoty s partou skvělých dobrovolníků? Láká tě USA, Kanada, Nový Zéland, Austrálie či Asie? Nebo chceš procestovat Evropu? Zkus Workcamp!

TOPlist