sdružení dětí a mládeže pro volný čas, přírodu a recesi

Jarní prázdniny - Duha Arabela

Napsala Helena Štrofová, Duha Arabela dne 1.dubna 2020

Když se dívám na fotky jarních prázdnin ostatních dužin, tak musím napsat, že na rozdíl od nich měla naše dužina jarní prázdniny na sněhu. Liberecký kraj měl tentokrát prázdniny až jako poslední a já jsem myslela, že letos ani prázdniny nebudou, protože týden před prázdninami jsem měla přihlášených pouze 5 dětí. Většinou jich bývá kolem 40. Říkala jsem si, nedá se nic dělat, koronavirus, počasí nic moc, sněhové podmínky hrůza…

Obrázková galerie. Klikněte na některý z náhledů.

Ovšem v pondělí před prázdninami mi začali volat rodiče a v úterý jsme měla přihlášených 25 dětí. Opět panika, zvládneme to? Tým nebyl připraven, musela jsem hodně motivovat a improvizovat, abych zařídila vše potřebné.

Nakonec jsme jarní prázdniny zvládli na jedničku, program byl snad nejlepší ze všech, nikdo neonemocněl, žádný úraz, občas pršelo, ale občas jsme viděli i sluníčko. Do středy jsme plně lyžovali, ve čtvrtek byla Josefodolská olympiáda a v pátek jsme měli turnaj v bowlingu. Děti, ostatně i my vedoucí, jsme všichni odjížděli spokojení a rodiče nám opravdu děkovali. Už dlouho jsem neměla tak pěkný pocit z dobře odvedené práce. Drželi jsme všichni pospolu a užívali si každého dne.


Přečtěte si o nás

členství

Dveře otevřené mají u nás ale všechny skupiny lidí, kteří mají smysl pro humor, chtějí se scházet a souhlasí s ideály, které Duha naplňuje.


historie

Duha má za sebou více než 25 letou historii. Zajímává vás, jak v roce 1989 vznikala?


napsali o nás

Čas od času o nás někdo něco napíše. Dělá nám to radost, o kterou se s vámi rádi podělíme.


výroční zprávy


stanovy


Naše programy

trochujinak - zkus workcamp

Máš chuť pomáhat? Chceš si vyzkoušet zajímavou práci? Chceš vytvářet skutečné hodnoty s partou skvělých dobrovolníků? Láká tě USA, Kanada, Nový Zéland, Austrálie či Asie? Nebo chceš procestovat Evropu? Zkus Workcamp!

TOPlist