sdružení dětí a mládeže pro volný čas, přírodu a recesi

Opět v klubovně

Napsala Duha Kopretina Plzeň dne 14.prosince 2020

Dlouho jsme se dětmi neviděli. Po rozvolnění vládních opatření, jsme se s dětmi konečně sešli v klubovně. Měli jsme jen dvě hodinky času, ale i tak jsme toho stihli dost. Nejdříve jsme si ozdobili stromeček. Nejen našimi vyrobenými ozdobami.

Obrázková galerie. Klikněte na některý z náhledů.

Mezi tím, co děti zdobily stromeček, jsem s Áďou připravila malou bojovku o mikulášskou nadílku. Děti nejdříve musely najít nápovědu a potom samotný dopis od Lucifera a Mikuláše. Když bylo vše splněno, zvládli jsme nacvičit pár koled a básniček a nakonec i zatancovat.   Konečně jsme se vrhli na nadílku a i když jsme nebyli v plné síle, myslím, že jsme si naše setkání parádně užili.  Už teď se těšíme na příští schůzku, na které bychom si chtěli upéct perníčky.   Mějte se všichni hravě, ale hlavně zdravě. vedoucí Káťa  


Přečtěte si o nás

členství

Dveře otevřené mají u nás ale všechny skupiny lidí, kteří mají smysl pro humor, chtějí se scházet a souhlasí s ideály, které Duha naplňuje.


historie

Duha má za sebou více než 25 letou historii. Zajímává vás, jak v roce 1989 vznikala?


napsali o nás

Čas od času o nás někdo něco napíše. Dělá nám to radost, o kterou se s vámi rádi podělíme.


výroční zprávy


stanovy


Naše programy

trochujinak - zkus workcamp

Máš chuť pomáhat? Chceš si vyzkoušet zajímavou práci? Chceš vytvářet skutečné hodnoty s partou skvělých dobrovolníků? Láká tě USA, Kanada, Nový Zéland, Austrálie či Asie? Nebo chceš procestovat Evropu? Zkus Workcamp!

TOPlist