sdružení dětí a mládeže pro volný čas, přírodu a recesi

Duha Štít v parku

Napsala Duha Štít dne 14.června 2021

Poslední rok byl na akce pro děti z důvodu vládních opatření chudý, a proto, když nás oslovili z nového Regionálního informačního centra Olomouc, neváhali jsme ani minutu a vydali se za novým dobrodružstvím. S Dášou z RIC jsme se na konci května potkali v novém krásném stánku v Olomouckých Smetanových sadech a dali se do vymýšlení programu.

Obrázková galerie. Klikněte na některý z náhledů.

Za náš oddíl jsme nabídli několik stanovišť, která máme v rámci „výcviku“ i na našem táboře a ruka byla v rukávu. Jednou z nejoblíbenějších aktivit na našich akcích jsou NERF zbraně. Dále jsme chtěli přidat i orientaci v terénu a nějaké hry na přesnost a postřeh. Nakonec zvítězil klasický slalom mezi kužely a hod na cíl. Ráno jsme nachystali stanoviště a za celý den se na našich stanovištích vystřídalo přes 100 dětí. Když přišlo dětí víc, udělali jsme i NERF turnaj o ceny, který si užili jak malí, tak i velcí. Rodiče dětí nezůstali stranou a zapojili se také. Prostě fajn den, který nám všem vlil do žil novou energii! Těšíme se na další společné akce.


Přečtěte si o nás

členství

Dveře otevřené mají u nás ale všechny skupiny lidí, kteří mají smysl pro humor, chtějí se scházet a souhlasí s ideály, které Duha naplňuje.


historie

Duha má za sebou více než 25 letou historii. Zajímává vás, jak v roce 1989 vznikala?


napsali o nás

Čas od času o nás někdo něco napíše. Dělá nám to radost, o kterou se s vámi rádi podělíme.


výroční zprávy


stanovy


Naše programy

trochujinak - zkus workcamp

Máš chuť pomáhat? Chceš si vyzkoušet zajímavou práci? Chceš vytvářet skutečné hodnoty s partou skvělých dobrovolníků? Láká tě USA, Kanada, Nový Zéland, Austrálie či Asie? Nebo chceš procestovat Evropu? Zkus Workcamp!

TOPlist