sdružení dětí a mládeže pro volný čas, přírodu a recesi

Pohádkový les s Duhou Arabela

Napsala Duha Arabela dne 7.prosince 2021

Arabela ani v těchto sychravých dnech nezahálí. Využili jsme jednodenní volno a zorganizovali akci pro rodiče a děti. Počasí nám ještě přálo, a tak jsme přímo v lese soutěžili se Sněhurkou a sedmi trpaslíky. Na akci přišlo celkem hodně děti, které vytvořily různorodou věkovou skupinu. I když tam byly malé i velké děti, nikdo se nenudil.

Obrázková galerie. Klikněte na některý z náhledů.

Děti pobíhaly po lese a rodiče je zpovzdáli kontrolovali. Malé děti samozřejmě potřebovaly pomoc, ale pomáhaly i velké děti. Příjemným překvapením bylo i to, že se k nám přidávali lidé, kteří šli do lesa pouze na procházku. Měli jsme pocit, že tam za chvíli bude celý Liberec. Na závěr děti přinesly k Sněhurce všech sedm trpaslíků a Sněhurka jim za to dala odměnu. Velké překvapení bylo, že jedna babička nás pozvala na zahradu, která se nacházela nedaleko samotné akce a tam měla pro nás připravené občerstveni. Dostali jsme dobré tvarohové buchty a teplý čaj, který nás zahřál nejen na těle, ale i na srdci. Děkujeme


Přečtěte si o nás

členství

Dveře otevřené mají u nás ale všechny skupiny lidí, kteří mají smysl pro humor, chtějí se scházet a souhlasí s ideály, které Duha naplňuje.


historie

Duha má za sebou více než 25 letou historii. Zajímává vás, jak v roce 1989 vznikala?


napsali o nás

Čas od času o nás někdo něco napíše. Dělá nám to radost, o kterou se s vámi rádi podělíme.


výroční zprávy


stanovy


Naše programy

trochujinak - zkus workcamp

Máš chuť pomáhat? Chceš si vyzkoušet zajímavou práci? Chceš vytvářet skutečné hodnoty s partou skvělých dobrovolníků? Láká tě USA, Kanada, Nový Zéland, Austrálie či Asie? Nebo chceš procestovat Evropu? Zkus Workcamp!

TOPlist