sdružení dětí a mládeže pro volný čas, přírodu a recesi

Jarní prázdniny na sněhu s Duhou Arabela

Napsala Duha Arabela dne 1.dubna 2022

Přestože jsme letos v Liberci neměli sníh, naše stálé zimní tábořiště nezklamalo a jarní prázdniny jsme měli opět na sněhu. Pobývali jsme jen dvacet kilometrů od Liberce a krajina úplně změnila ráz. Vše bylo pokryté sněhem a zasněžené byly nejen sjezdovky, ale i stromy a chaloupky. Jenom to počasí bylo jak na houpačce. Děti říkaly: „je to jako v té pohádce – O pejskovi a kočičce“ když sušili prádlo.

Obrázková galerie. Klikněte na některý z náhledů.

Občas svítilo sluníčko, občas pršelo, a tak sotva jsme se usušili, opět jsme zmokli. Jelikož jsme dobrá parta, nenechali jsme si ničím zkazit náladu. Kromě lyžovaní, jsme také hráli spoustu zajímavých her v přírodě i uvnitř nebo jsme tvořili různé výrobky. Na závěr týdne byla oblíbená zimní olympiáda, na kterou se přijeli podívat i někteří rodiče.


Přečtěte si o nás

členství

Dveře otevřené mají u nás ale všechny skupiny lidí, kteří mají smysl pro humor, chtějí se scházet a souhlasí s ideály, které Duha naplňuje.


historie

Duha má za sebou více než 25 letou historii. Zajímává vás, jak v roce 1989 vznikala?


napsali o nás

Čas od času o nás někdo něco napíše. Dělá nám to radost, o kterou se s vámi rádi podělíme.


výroční zprávy


stanovy


Naše programy

trochujinak - zkus workcamp

Máš chuť pomáhat? Chceš si vyzkoušet zajímavou práci? Chceš vytvářet skutečné hodnoty s partou skvělých dobrovolníků? Láká tě USA, Kanada, Nový Zéland, Austrálie či Asie? Nebo chceš procestovat Evropu? Zkus Workcamp!

TOPlist