sdružení dětí a mládeže pro volný čas, přírodu a recesi

Karibik

Napsala Duha Klub Dlažka dne 31.října 2022

Ano, stalo se - ano - Karibik - tábor Duha Klubu Dlažka pro rodiče s dětmi skončil. Džeryho vynikající program za přispění Danči, Adélky, Agátky i Michala nadchl každého. Dopolední Růžoví delfínci i Karibská prasátka pro děti - dost dobré! Karibik byl na suchu i na vodě. Karibik na rozcvičce - chodili takřka všichni. Karibik na přehradě Pastviny. Karibický turnaj v šimbalu na hřišti u pašeráka! Výlety po kraji. Sportování na hřišti.

Obrázková galerie. Klikněte na některý z náhledů.

Večerní večerníčky počínaje vedoucími přes dětské parády až po Rumcajse, Manku a Cipíska–vše samozřejmě na Karibiku. Stolní hry počínaje Cartagenou přes Piráty až po klasiku Abalone, Aktivity i Dixit. Jídelníček Karibiku–vynikající! Masíčko i saláty, zapečené těstoviny i karibské kuře na smetaně, polévky i buchty–paráda. Díky Jitko a pomocnice od Adélky přes Alenu až po Markétu, Míšu i další! Skvělé sportovní výkony počínaje šimbalem přes volejbal, kroket, kuželky, boccio až po cyklo, běžmo i pěšo výlety. Stará škola i chatky na ubytko vyhovovala skromným Karibičkám i Karibikům, stejně tak jídelna i hřiště. Táborák byl dlouhý s krásným ohněm, ještě lepšími opékačkami a bonusem, který nadchl–super kytarové hraní Džeryho a k tomu zpěv. Marošova návštěva a podpora byla dalším bonusem akce. A k tomu opět úplněk – letos se daří!

Závěrečný den jsme našli to, co se celý týden nedařilo najít. POKLAD! A ten byl čokoládový i slaně brambůrkový. Poté vodní bitva a vyhodnocení a taneční karibský večer!!!

Díky vedoucí i praktikanti, díky kuchařko Jitko s pomocnicemi! A hlavně dík celému účastnickému Karibictvu! Užili jsem si to všichni!

Mussur


Přečtěte si o nás

členství

Dveře otevřené mají u nás ale všechny skupiny lidí, kteří mají smysl pro humor, chtějí se scházet a souhlasí s ideály, které Duha naplňuje.


historie

Duha má za sebou více než 25 letou historii. Zajímává vás, jak v roce 1989 vznikala?


napsali o nás

Čas od času o nás někdo něco napíše. Dělá nám to radost, o kterou se s vámi rádi podělíme.


výroční zprávy


stanovy


Naše programy

trochujinak - zkus workcamp

Máš chuť pomáhat? Chceš si vyzkoušet zajímavou práci? Chceš vytvářet skutečné hodnoty s partou skvělých dobrovolníků? Láká tě USA, Kanada, Nový Zéland, Austrálie či Asie? Nebo chceš procestovat Evropu? Zkus Workcamp!

TOPlist