sdružení dětí a mládeže pro volný čas, přírodu a recesi

Sportovní akce RIO LAGUNA

Napsala Duha Klub Rodinka dne 21.listopadu 2022

Další tradiční akcí Duha Klub Rodinka je sportovně zaměřená akce RIO LAGUNA, která se letos konala v sobotu 10. 9. 2022. Při registraci dostaly děti, jako každý správný sportovec, závodní čísla a kartičku na sbírání razítek za splnění úkolů na stanovištích. Pak už se mohly vydat na cestu, kde je čekaly rozličné sportovní disciplíny.

Obrázková galerie. Klikněte na některý z náhledů.

Od střelby z luku, před jízdu slalomem na odrážedle, přes přechod po laně. Nechybělo ani oblíbené skákání v pytlích, kde si zaskákali i rodiče. Těsně před cílovou rovinkou byl připraven netradiční sportovní trojboj pro rodiče, kdy museli s plným batohem skočit z místa co nejdál a následně si po schodech vyběhnout pro odměnu. Rodiče za splnění úkolu získali plastový kelímek s našim logem a pro děti byly připraveny drobné odměny od sponzorů a zdravá tyčinka od firmy Bombus Energy. I když akci předčasně ukončil déšť, ze spokojených tváří účastníků soudíme, že se akce vydařila.


Přečtěte si o nás

členství

Dveře otevřené mají u nás ale všechny skupiny lidí, kteří mají smysl pro humor, chtějí se scházet a souhlasí s ideály, které Duha naplňuje.


historie

Duha má za sebou více než 25 letou historii. Zajímává vás, jak v roce 1989 vznikala?


napsali o nás

Čas od času o nás někdo něco napíše. Dělá nám to radost, o kterou se s vámi rádi podělíme.


výroční zprávy


stanovy


Naše programy

trochujinak - zkus workcamp

Máš chuť pomáhat? Chceš si vyzkoušet zajímavou práci? Chceš vytvářet skutečné hodnoty s partou skvělých dobrovolníků? Láká tě USA, Kanada, Nový Zéland, Austrálie či Asie? Nebo chceš procestovat Evropu? Zkus Workcamp!

TOPlist