sdružení dětí a mládeže pro volný čas, přírodu a recesi

Návrat do Bradavic

Napsala Duha Klub Dlažka dne 7.prosince 2022

Do Bradavic jsme se vydali znovu. Tentokrát to bylo jen na říjnový víkend, ale i to stačilo. Naši studenti nezklamali a ukázali, co si pamatují. Během celého víkendu jsme si zopakovali, co všechno se studenti naučili. Kouzla, péče o kouzelné tvory, bylinkářství. Mají dobrou hlavu. Skoro vše měli na jedničku.

Obrázková galerie. Klikněte na některý z náhledů.

Co jsme nestihli, tak opakování lektvarů. Salazar Zmijozel se nám někde zatoulal a nakonec vůbec nedorazil. Hledal přísady právě do svých lektvarů. A nejspíše zapomněl, že studenti už dorazili. Vyzkoušeli jsme si sport, který se nazývá Famfrpál. U tohoto sportu potřebujeme ještě vychytat mouchy. To už tak bývá u nových sportů. Tomuto sportu nás učila Helga z Mrzimoru a velice to zaujalo i madam Cross. Velkým problémem ve škole byli knihomolové. Naše knihovnice je objevila mezi knihami. Bylo potřeba zachránit co nejvíce našich knih. Vytvořili jsme tedy začarovanou knihovnu. Normálně nezjistitelnou a knihy jsme tam se studenty přenesli. Podařilo se zachránit veliké množství knih. Práci měl i náš moudrý klobouk. Do naší školy se přihlásili tři noví studenti. Celý pobyt byl velice napínavý. Až do poslední chvíle nebylo jasné, která kolej získá školní pohár. Bylo to velice vyrovnané a stále se to měnilo. Nakonec školní pohár získala kolej Nebelvír. Děkuji všem! Studentům, že měli odvahu se přihlásit a postavit se všem výzvám. Profesorům a prefektům za pomoc při všem chystání a organizaci. Našemu kuchařskému týmu za skvělé jídlo. Slečně Petronelle za všechno papírování a  v neposlední řadě madam Cross za péči o nás všechny a pomoc. Ředitelka školy čar a kouzel v Bradavicích Dilysa Derwentová (Kateřina “Ketty“ Divišová)


Přečtěte si o nás

členství

Dveře otevřené mají u nás ale všechny skupiny lidí, kteří mají smysl pro humor, chtějí se scházet a souhlasí s ideály, které Duha naplňuje.


historie

Duha má za sebou více než 25 letou historii. Zajímává vás, jak v roce 1989 vznikala?


napsali o nás

Čas od času o nás někdo něco napíše. Dělá nám to radost, o kterou se s vámi rádi podělíme.


výroční zprávy


stanovy


Naše programy

trochujinak - zkus workcamp

Máš chuť pomáhat? Chceš si vyzkoušet zajímavou práci? Chceš vytvářet skutečné hodnoty s partou skvělých dobrovolníků? Láká tě USA, Kanada, Nový Zéland, Austrálie či Asie? Nebo chceš procestovat Evropu? Zkus Workcamp!

TOPlist