sdružení dětí a mládeže pro volný čas, přírodu a recesi

Udržitelné dárky vyráběli v Kopretině

Napsala Duha Kopretina Plzeň dne 9.prosince 2022

Před Vánocemi jsme se rozhodli vyrobit pro naše blízké dárek, který souvisí s udržitelností a vlastně i s ochranou životního prostředí. Látková taška s vlastnoručně namalovaným motivem se jistě stane oblíbenou pomůckou na opakované nákupy.

Obrázková galerie. Klikněte na některý z náhledů.

Po seznámení se s postupem práce jsme si vyhledali motiv pro malbu. Někdo použil oblíbenou šablonu a tupování barvy houbičkou, další se rozhodli pro malbu štětcem či metody různě zkombinovali. Na taškách se objevily přírodní vzory květin, zvířat, krajinek, použita byla různá loga a nápisy i abstraktní vzory. Účastníci z řad členů Duhy Kopretiny byli velmi kreativní a dárky jistě udělají pod stromečkem radost. Duha Kopretina Plzeň


Přečtěte si o nás

členství

Dveře otevřené mají u nás ale všechny skupiny lidí, kteří mají smysl pro humor, chtějí se scházet a souhlasí s ideály, které Duha naplňuje.


historie

Duha má za sebou více než 25 letou historii. Zajímává vás, jak v roce 1989 vznikala?


napsali o nás

Čas od času o nás někdo něco napíše. Dělá nám to radost, o kterou se s vámi rádi podělíme.


výroční zprávy


stanovy


Naše programy

trochujinak - zkus workcamp

Máš chuť pomáhat? Chceš si vyzkoušet zajímavou práci? Chceš vytvářet skutečné hodnoty s partou skvělých dobrovolníků? Láká tě USA, Kanada, Nový Zéland, Austrálie či Asie? Nebo chceš procestovat Evropu? Zkus Workcamp!

TOPlist