sdružení dětí a mládeže pro volný čas, přírodu a recesi

Třiatřicet

Napsala Duha Klub Dlažka dne 7.února 2023

Tři dny oslav 33 let Dlažky máme za sebou. Čekali jsme 333 návštěvníků, ale bylo nás „bohužel“ více!!! Čtyři stovky členů Dlažky, kamarádi z Duhy a příznivci Dlažky to oslavili více než dost dobře!Čtvrteční romantický večer s Honzou Hrubým a jeho partou a necelou stovkou příznivců rozjel oslavy parádně. Velká oslava byla v pátek. Fleret přijel a opět zvítězil. Písně slavné i oslavné.

Obrázková galerie. Klikněte na některý z náhledů.

Dost dobré občerstvení počínaje Zubrem Grandem a konče dost dobrým vínem – to vše přidalo na dobré náladě. Poslouchalo se i zpívalo, sedělo se i tančilo. Po Fleretech se dobrá nálada přelila do předsálí i malého sálo a dík Marošovi a jeho vystoupení to též stálo za to. Necelé tři stovky si užilo večer maximálně. A sobotní akce s Dlažkou pro děti se čtyřicítkou návštěvníků a výtvarkou i hledačkou – odpoledne trochu jinak a to dobře! Díky Michalovi, Lubošovi a Leoně za fotky! Takže ještě jednou – Duha Klub Dlažka má 33 let. A co dále? Další tři akce tento víkend před sebou – přijedete i vy? Kam? Na Zimní rodeo pro dospělé a rodiče s dětmi na Domašov. V pátek máme dvě akce: Zájezd do Ostravy pro děti a Pátek s Dlažkou v Přerově v tělocvičně a klubu Dlažka. Na tábory máme super počty–450! Což je polovina loňského celkového počtu! Po letech covidu se hlásí účastníci jako o život! Tři tábory úplně plné a další tři skoro. Chcete-li jet, hlaste se hned! Uvidíme se na plese? Na oslavě 30 let základny Dlažky! Mussur


Přečtěte si o nás

členství

Dveře otevřené mají u nás ale všechny skupiny lidí, kteří mají smysl pro humor, chtějí se scházet a souhlasí s ideály, které Duha naplňuje.


historie

Duha má za sebou více než 25 letou historii. Zajímává vás, jak v roce 1989 vznikala?


napsali o nás

Čas od času o nás někdo něco napíše. Dělá nám to radost, o kterou se s vámi rádi podělíme.


výroční zprávy


stanovy


Naše programy

trochujinak - zkus workcamp

Máš chuť pomáhat? Chceš si vyzkoušet zajímavou práci? Chceš vytvářet skutečné hodnoty s partou skvělých dobrovolníků? Láká tě USA, Kanada, Nový Zéland, Austrálie či Asie? Nebo chceš procestovat Evropu? Zkus Workcamp!

TOPlist