sdružení dětí a mládeže pro volný čas, přírodu a recesi

Pod kotlem

Napsala Duha Alternativní zóna dne 10.března 2023

Máte rádi šifry a rébusy? Jezdíte na šifrovačky nebo jste vždycky chtěli na nějakou zajít? Nebo o nich slyšíte poprvé v životě, ale chcete se potkat s fajn lidmi a strávit odpoledne venku? Duha AZ pořádá ve Žďáře první ročník šifrovací hry Pod kotlem. A máte se na co těšit!

Pod kotlem tak 25. března provede až pětičlenné týmy napříč známými i neznámými zákoutími Žďáru a jeho okolí. V průběhu sobotního odpoledne a večera na vás bude čekat série šifer, která postupně odhalí další část trasy. Každý tým si tak může vyzkoušet své hranice a zjistit kam až se v naší šifrovačce dostane. Na konci dne pak společně posedíme kolem ohně a sníme, co nám kotel navaří. Nejste Žďáráci? Nevadí! Ze soboty na neděli můžete přespat u nás v klubovně. Tak sestavte tým a doražte si zašifrovat 25. března do Žďáru nad Sázavou. Koukněte na náš web https://podkotlem.cz a nezapomeňte se zaregistrovat. Budeme se kdyžtak těšit. David "Heri" Novotný


Přečtěte si o nás

členství

Dveře otevřené mají u nás ale všechny skupiny lidí, kteří mají smysl pro humor, chtějí se scházet a souhlasí s ideály, které Duha naplňuje.


historie

Duha má za sebou více než 25 letou historii. Zajímává vás, jak v roce 1989 vznikala?


napsali o nás

Čas od času o nás někdo něco napíše. Dělá nám to radost, o kterou se s vámi rádi podělíme.


výroční zprávy


stanovy


Naše programy

trochujinak - zkus workcamp

Máš chuť pomáhat? Chceš si vyzkoušet zajímavou práci? Chceš vytvářet skutečné hodnoty s partou skvělých dobrovolníků? Láká tě USA, Kanada, Nový Zéland, Austrálie či Asie? Nebo chceš procestovat Evropu? Zkus Workcamp!

TOPlist