sdružení dětí a mládeže pro volný čas, přírodu a recesi

Duha Kopretina a Šmoulové

Napsala Duha Kopretina Plzeň dne 8.srpna 2023

Tábor Duhy Kopretiny z Plzně začal 16. 7. 2023 na Dobčickém tábořišti. Celotáborová hra byla na téma Šmoulové. Děti byly rozděleni do 4 týmů - Siláci, Koumáci, Velcí taťkové a Fešáci. Během tábora se hrála spousta her, např. Kolo štěstí, Šmoulobal, Hledání taťky šmouly apod.

Obrázková galerie. Klikněte na některý z náhledů.

Když bylo krásné počasí chodili jsme se koupat do nedalekého rybníka nebo hráli vodní hry, ale také jsme se setkali s deštěm a to jsme hráli hry v jídelně, např. Bingo, Romeo a Julie, Páka, volili Šmoulí miss apod. Každý den byl pod vedením jednoho šmouly vedoucího a nejlepší děti z týmu vždy dostaly placku s jeho znakem.

V celotáborové hře se nám na místě vítězů setkaly dva týmy–Velcí taťkové a Koumáci na druhém místě se umístili Fešáci a třetí Siláci.

V pátek 28.7.2023 náš tábor skončil, ale ještě před rozloučením jsme si odhlasovali nové téma na příští rok–Římané.

Tak ahoj, za rok


Přečtěte si o nás

členství

Dveře otevřené mají u nás ale všechny skupiny lidí, kteří mají smysl pro humor, chtějí se scházet a souhlasí s ideály, které Duha naplňuje.


historie

Duha má za sebou více než 25 letou historii. Zajímává vás, jak v roce 1989 vznikala?


napsali o nás

Čas od času o nás někdo něco napíše. Dělá nám to radost, o kterou se s vámi rádi podělíme.


výroční zprávy


stanovy


Naše programy

trochujinak - zkus workcamp

Máš chuť pomáhat? Chceš si vyzkoušet zajímavou práci? Chceš vytvářet skutečné hodnoty s partou skvělých dobrovolníků? Láká tě USA, Kanada, Nový Zéland, Austrálie či Asie? Nebo chceš procestovat Evropu? Zkus Workcamp!

TOPlist