sdružení dětí a mládeže pro volný čas, přírodu a recesi

O zlatou vánočku

Napsala Duha Husot dne 18.prosince 2023

10. ročník charitativního turnaje ,,O ZLATOU VÁNOČKU” se uskutečníl 17. 12. 2023 ve Strakonicích. Organizátorem byla Duha Husot pod vedením Jiřího Paška. Turnaje se zúčastnilo 7 týmů, kdy tým KULATIN obhájil své prvenství z loňského roku, stejně tak MĚSTSKÁ POLICIE druhé místo a třetí příčka tentokrát patřila BALVANŮM.

Obrázková galerie. Klikněte na některý z náhledů.

DUHA HUSOT získala brambor, MYŠTICE pátí, EUROŠKOLA šestá a OBLOUKÁŘI sedmičku uzavřeli.

Na místě se letos díky hráčům, divákům a sponzorům (TOPTRANS, AUTOOPRAVNA JAROSLAV MARTINEC, KOBE CONTROL, DUHA HUSOT) podařila vybrat krásná částka 13700,- Kč, i po odečtení pronájmu haly, kterou si Starz Strakonice bohužel nechal zaplatit. Částka poputuje do DĚTSKÉHO CENTRA JIHOČESKÉHO KRAJE se sídlem ve Strakonicích, stejně tak, jako dražba dresů významných sportovců (MARKÉTA JEŘÁBKOVÁ, ANTONÍN BARÁK, ADAM HLOŽEK A VÁCLAV ČERNÝ), které zajistil další ze sponzorů a to ROMAN ŠIMEK. Vydražená částka činí 13900,- Kč.

Takže výsledná částka, která poputuje dětičkám je úžasných 27.600,- Kč

Všem OBROVSKÉ DÍKY


Přečtěte si o nás

členství

Dveře otevřené mají u nás ale všechny skupiny lidí, kteří mají smysl pro humor, chtějí se scházet a souhlasí s ideály, které Duha naplňuje.


historie

Duha má za sebou více než 25 letou historii. Zajímává vás, jak v roce 1989 vznikala?


napsali o nás

Čas od času o nás někdo něco napíše. Dělá nám to radost, o kterou se s vámi rádi podělíme.


výroční zprávy


stanovy


Naše programy

trochujinak - zkus workcamp

Máš chuť pomáhat? Chceš si vyzkoušet zajímavou práci? Chceš vytvářet skutečné hodnoty s partou skvělých dobrovolníků? Láká tě USA, Kanada, Nový Zéland, Austrálie či Asie? Nebo chceš procestovat Evropu? Zkus Workcamp!

TOPlist