sdružení dětí a mládeže pro volný čas, přírodu a recesi

Zimní rodeo

Napsala Duha Klub Dlažka dne 15.února 2024

ZDROJ

https://dlazka.cz/

Na blátě a na ledu, přesto zlatě a v pohybu! Tak proběhlo naše Zimní rodeo. Od čtvrtka do neděle jsme v Pohořanech vevnitř i venku udělali maximum! Hry pro děti s Džerym a Klárkou. Výšlap na nejvyšší místo v okolí (Jedová 633 metrů). 

Ringo na trávníku, který byl spíše blátiník. Výlety rodin s dětmi do ZOO i na blízké sjezdovky. Výšlap do Boudy na čaj i pivo. První večer s Džerym a jeho harmonikou. Páteční návštěva místního hostince! Druhý večer přibyla várka kytaristů (Zdeňa, Vlastík a Vincenzo) i zpěvaček a zpěváků, a tak se hrálo opravdu do noci. Sobotní večer byl ve znamení tanečního řádění dětské části a dospělí – stolní hry vč. scrabble a bridže.

To vše na super chatě a se super kuchyní (Jana a Jitka). Bylo nás dosti, ale kdyby přijeli všichni, co se přihlásili, tak se do chaty nevejdeme!                    

Mussur  


Přečtěte si o nás

členství

Dveře otevřené mají u nás ale všechny skupiny lidí, kteří mají smysl pro humor, chtějí se scházet a souhlasí s ideály, které Duha naplňuje.


historie

Duha má za sebou více než 25 letou historii. Zajímává vás, jak v roce 1989 vznikala?


napsali o nás

Čas od času o nás někdo něco napíše. Dělá nám to radost, o kterou se s vámi rádi podělíme.


výroční zprávy


stanovy


Naše programy

trochujinak - zkus workcamp

Máš chuť pomáhat? Chceš si vyzkoušet zajímavou práci? Chceš vytvářet skutečné hodnoty s partou skvělých dobrovolníků? Láká tě USA, Kanada, Nový Zéland, Austrálie či Asie? Nebo chceš procestovat Evropu? Zkus Workcamp!

TOPlist