sdružení dětí a mládeže pro volný čas, přírodu a recesi

Duha Klubáci v akci

Napsala Duha Klubáci dne 16.dubna 2024

U Klubáků vše funguje na 200 %! Ve Frenštátě pod Radhoštěm fungují pravidelné oddílové schůzky, víkendové akce. Práce s vedoucími je na vysoké úrovni! Naposledy vedoucí navštívili Bešeňovou a užili si termální lázně.

Obrázková galerie. Klikněte na některý z náhledů.

Z FB Duha Klubáci

https://www.facebook.com/duhaklubaci

 

„O Velikonocích čtvrtek – sobota proběhla víkendovka za odměnu pro vedoucí. Stihli jsme toho hodně, jen ne focení. Proto sdílíme aspoň pár fotek.

I přes zácpy jsme dorazili na Slovensko a vyrazili na výlet do Bešeňové.

Abychom jen nezaháleli, měli jsme několik porad. Vyřešili jsme například akce na příští školní rok, kroužek, novou komunikační platformu a také proběhly každoroční volby členů Rady Klubáků. Gratulujeme Frankie a Dr. Michálkovi

Vrcholem akce byl skvělý večerní kvíz, který si pro nás přichystali Majkl a Krupa. Poznávali jsme rozostřené plakátky, hlasy vedoucích, tábory dle emotikonů, písničky podle předeher nebo naše fotky.

A co víc říct? Užili jsme si to


Přečtěte si o nás

členství

Dveře otevřené mají u nás ale všechny skupiny lidí, kteří mají smysl pro humor, chtějí se scházet a souhlasí s ideály, které Duha naplňuje.


historie

Duha má za sebou více než 25 letou historii. Zajímává vás, jak v roce 1989 vznikala?


napsali o nás

Čas od času o nás někdo něco napíše. Dělá nám to radost, o kterou se s vámi rádi podělíme.


výroční zprávy


stanovy


Naše programy

trochujinak - zkus workcamp

Máš chuť pomáhat? Chceš si vyzkoušet zajímavou práci? Chceš vytvářet skutečné hodnoty s partou skvělých dobrovolníků? Láká tě USA, Kanada, Nový Zéland, Austrálie či Asie? Nebo chceš procestovat Evropu? Zkus Workcamp!

TOPlist