sdružení dětí a mládeže pro volný čas, přírodu a recesi

VÝZVA

Napsal Peter Suja dne 31.října 2007

Milí statutáři dužin. Vážení členové DUHY. Z dopisu a osobních jednání s některými z Vás a na základě současných diskuzí se na Vás obracím s výzvou k vytvoření pracovní skupiny pro: INVESTICE, DUŽINOVÉ TÁBOROVÉ ZÁKLADNY (dž TZ ) a DUHOVÉ TÁBOROVÉ ZÁKLADNY ( du TZ ).

Hledám ochotné a schopné duháky a duhákyně s kterými budeme schopní připravit základní materiál pro širší diskusi v dužinách a všech ostatních orgánech DUHY k problematice uvedené v názvu pracovní skupiny.

V termínu 23. – 24.11.2007 v Přerově, je plánované a organizované společné jednání Duhovky, MD a ÚKD. Rád by jsem na tomto jednání začal s tvorbou pracovních materiálů této skupiny. Při Vašem rychlém rozhodnutí a jednání bych Vás rád na toto setkání pozval. (Záleží na počtu ochotných lidiček – v případě většího čísla, budu organizovat samostatné jednání této skupiny.)

Děkuji za pochopení.

Peter Suja, člen Duhovky

Pro víc informaci mě kontaktujte na: Email: PeterSuja@seznam.cz Tel: 973 401 992 Mob. : 777 217 797


Přečtěte si o nás

členství

Dveře otevřené mají u nás ale všechny skupiny lidí, kteří mají smysl pro humor, chtějí se scházet a souhlasí s ideály, které Duha naplňuje.


historie

Duha má za sebou více než 25 letou historii. Zajímává vás, jak v roce 1989 vznikala?


napsali o nás

Čas od času o nás někdo něco napíše. Dělá nám to radost, o kterou se s vámi rádi podělíme.


výroční zprávy


stanovy


Naše programy

trochujinak - zkus workcamp

Máš chuť pomáhat? Chceš si vyzkoušet zajímavou práci? Chceš vytvářet skutečné hodnoty s partou skvělých dobrovolníků? Láká tě USA, Kanada, Nový Zéland, Austrálie či Asie? Nebo chceš procestovat Evropu? Zkus Workcamp!

TOPlist