sdružení dětí a mládeže pro volný čas, přírodu a recesi

Duhový den - Sportovní odpoledne s Kopretinou

Napsal Duha Kopretina dne 30.září 2008
Dnes přišel den, kdy vzpomínáme na založení naší střešní organizace Duha. Oslavíme ho ve škoda parku pod vodárnou. Pro děti jsme nachystali závody na kolečkových bruslích, skákání v pytlích, hod na cíl, hlavolamy a další drobné hry a soutěže. Největší atrakcí, kterou si mohli všichni účastníci vyzkoušet byly SKÁKACÍ BOTY. Všichni z nich byli nadšení a chtěli si vyzkoušet běh i skoky. Bohužel čas ubíhal jako voda, vzhledem k velkému zájmu jsme celou akci trošku protáhli, rozdali jsme spoustu sladkých odměn, ale i drobnosti s logem našeho sdružení. A jestli se vám s námi líbilo, ozvěte se nám na další akce a nebo třeba zase za rok na stejném místě. Ahoooj


Přečtěte si o nás

členství

Dveře otevřené mají u nás ale všechny skupiny lidí, kteří mají smysl pro humor, chtějí se scházet a souhlasí s ideály, které Duha naplňuje.


historie

Duha má za sebou více než 25 letou historii. Zajímává vás, jak v roce 1989 vznikala?


napsali o nás

Čas od času o nás někdo něco napíše. Dělá nám to radost, o kterou se s vámi rádi podělíme.


výroční zprávy


stanovy


Naše programy

trochujinak - zkus workcamp

Máš chuť pomáhat? Chceš si vyzkoušet zajímavou práci? Chceš vytvářet skutečné hodnoty s partou skvělých dobrovolníků? Láká tě USA, Kanada, Nový Zéland, Austrálie či Asie? Nebo chceš procestovat Evropu? Zkus Workcamp!

TOPlist