sdružení dětí a mládeže pro volný čas, přírodu a recesi

Oddílu HUSOT Strakonice bylo 20 let

Napsal Milan Hankovec dne 21.října 2005

..a to byl také důvod k pořádným oslavám. Ty proběhly 15.-16.října, především v oddílové klubovně.

Vše začalo sobotním turnajem ve šprtci o nejlepšího hráče za celé dvacetiletí, ve kterém si palmu vítězství odnesl Zdeněk Vít. Odpolední hrátky se uskutečnily ve znamení tradičních drobných oddílových her. Na začátku večerního posezení si všichni přítomní se zájmem prohlédli dokumenty a fotografie z dvacetileté činnosti oddílu a shlédli střihový dokumentární film zabývající se prvním desetiletím Husotu. A po mafiánech, jedné z nejúspěšnějších her posledních let, u kterých jsme vydrželi celou hodinu se až do noci vzpomínalo na akce, tábory a zážitky z nich. Nedělní 3.všehusotské hry, při kterých se soutěžilo v hodu jízdenkou, pohánění obruče, přeskocích přes švihadlo a dalších disciplínách, pak celé oslavy ukončily. Jejich vítězem se stal zakládající člen oddílu Tomáš Mrkvička.


Přečtěte si o nás

členství

Dveře otevřené mají u nás ale všechny skupiny lidí, kteří mají smysl pro humor, chtějí se scházet a souhlasí s ideály, které Duha naplňuje.


historie

Duha má za sebou více než 25 letou historii. Zajímává vás, jak v roce 1989 vznikala?


napsali o nás

Čas od času o nás někdo něco napíše. Dělá nám to radost, o kterou se s vámi rádi podělíme.


výroční zprávy


stanovy


Naše programy

trochujinak - zkus workcamp

Máš chuť pomáhat? Chceš si vyzkoušet zajímavou práci? Chceš vytvářet skutečné hodnoty s partou skvělých dobrovolníků? Láká tě USA, Kanada, Nový Zéland, Austrálie či Asie? Nebo chceš procestovat Evropu? Zkus Workcamp!

TOPlist