sdružení dětí a mládeže pro volný čas, přírodu a recesi

Devět dnů devátého ročníku Deskohraní

Napsala Jana ©oupalová dne 16.září 2009

Od 19. do 27. září v letošním roce, který také končí devítkou na vás čeká 321 deskových her v prostorách Tyršova domu České obce Sokolské na Malé Straně.

Deskohraní je mezinárodní festival her s účastníky z mnoha zemí a kultur, který  je určen všem hravým lidem z celého světa, malým i velkým, expertům i amatérům.

Od 9 do 22 hodin je připraven program pro děti a veřejnost, i mistrovské turnaje, které jsou kvalifikacemi na mistrovství světa, při seznamování s hrami a jejich pravidly budou návštěvníci zábavným způsobem obeznámeni s hrami historickými i soudobými z nejrůznějších koutů světa. Zajímá vás tradiční Go, nebo jste více zvědaví na horkou novinku Dominion, karetní hru, jež získala nejprestižnější herní ocenění Spiel des Jahres (Hra roku) za rok 2009?
Organizátory jsou Duha Děsír a Klub Paluba. Celou akcí budou provázet hermani, kteří nerozhodnému nově příchozímu mohou doporučit hru přímo na tělo, zasvětí ho do pravidel a pomohou také najít spoluhráče. Ve všední dny je vstup zdarma, o víkendech 50 Kč na den.

http://deskohrani.cz/

 

Deskohraní

Tyršův dům, Újezd 40, Praha 1 tramvaje 6, 9, 12, 20, 22, 23, stanice Hellichova nebo Újezd GPS WGS-84 N 50:05:00 E 14:24:17


Přečtěte si o nás

členství

Dveře otevřené mají u nás ale všechny skupiny lidí, kteří mají smysl pro humor, chtějí se scházet a souhlasí s ideály, které Duha naplňuje.


historie

Duha má za sebou více než 25 letou historii. Zajímává vás, jak v roce 1989 vznikala?


napsali o nás

Čas od času o nás někdo něco napíše. Dělá nám to radost, o kterou se s vámi rádi podělíme.


výroční zprávy


stanovy


Naše programy

trochujinak - zkus workcamp

Máš chuť pomáhat? Chceš si vyzkoušet zajímavou práci? Chceš vytvářet skutečné hodnoty s partou skvělých dobrovolníků? Láká tě USA, Kanada, Nový Zéland, Austrálie či Asie? Nebo chceš procestovat Evropu? Zkus Workcamp!

TOPlist