sdružení dětí a mládeže pro volný čas, přírodu a recesi

Díky za večer

Napsala Jana ©oupalová dne 2.prosince 2009

Duha Klub Dlažka: 27.11.2009 proběhlo v legendární zasedačce v "Domu organizací pracujících s dětmi" na Senovážném náměstí setkání - oslava 20 let Duhy. Jak? Výborně! Mladí i pamětníci, rozrůzněné Duháci a Duhyně si večírku opravdu užili. Setkání po letech, setkání se starými známými tvářemi, ale i setkání s novými známými tvářemi, vše proběhlo v srdečné atmosféře.
Předání Duhové štafety bylo veselé a vtipné, ale bohužel bez některých oceněných–nemoci vykonaly své! Byli zde i otcové zakladatelé–Ivan Indráček a Mirek Prokeš, první kancléř Pavel Burian i legenda březových lístků Galén. Došlo i k setkání a focení všech prezidentů Duhy. A přestože nejsme nejštíhlejší–i tak se nás všech šest vměstnalo na jeden snímek. Setkání doprovázel i drobný rautík–výborné rolky i buříšky všeho druhu, bagety i ovoce–vše ve stylu setkání rozrůzněných (žaludky si pochvalovaly). Před půlnocí jsme se rozloučili a pokračovali v načaté diskusi na ubytovně. Ale to už bylo opravdu o něčem jiném. A co na závěr? Díky všem, co připravili toto setkání!

Spokojený účastník Mussur (Jaroslav Biolek, Duha Klub Dlažka, Přerov).

 

Na fotce Jan Galén Šimáně a všichni dosavadní prezidenti Duhy.

(Zadní řada zleva–Mirek Prokeš, Martin Valent, Jan Galén Šimáně, Ivan Indráček, Petr Páta, přední řada zleva–Jaroslav Mussur Biolek, Karel Roubík).


Přečtěte si o nás

členství

Dveře otevřené mají u nás ale všechny skupiny lidí, kteří mají smysl pro humor, chtějí se scházet a souhlasí s ideály, které Duha naplňuje.


historie

Duha má za sebou více než 25 letou historii. Zajímává vás, jak v roce 1989 vznikala?


napsali o nás

Čas od času o nás někdo něco napíše. Dělá nám to radost, o kterou se s vámi rádi podělíme.


výroční zprávy


stanovy


Naše programy

trochujinak - zkus workcamp

Máš chuť pomáhat? Chceš si vyzkoušet zajímavou práci? Chceš vytvářet skutečné hodnoty s partou skvělých dobrovolníků? Láká tě USA, Kanada, Nový Zéland, Austrálie či Asie? Nebo chceš procestovat Evropu? Zkus Workcamp!

TOPlist