sdružení dětí a mládeže pro volný čas, přírodu a recesi

Medaile MŠMT pro dobrovolníka Duhy

Napsala Jana ©oupalová dne 6.dubna 2010

V pátek 9. 4. 2010 bude Vladislavu (Flíkovi) Sobolovi předána medaile ministerstva školství. Mezi oceněnými půjde o jediného dobrovolného pracovníka z oblasti práce s dětmi a mládeží v nestátním neziskovém sektoru. Paní ministryně předává  toto ocenění významné pedagogické, výchovné, vědecké nebo umělecké práce vykonávané na kterémkoliv místě resortu školství, mládeže a tělovýchovy, za dlouhodobé a vynikající působení při příležitostech životních nebo pracovních jubileí nebo za mimořádně záslužný čin při zajišťování a zlepšování podmínek pro výchovu a vzdělávání v České republice.
Vladislav Sobol (Duha Zámeček) byl nominován  na ocenění ministerstva školství  Duhou - sdružením dětí a mládeže pro volný čas, přírodu a recesi, za více než deset let dobrovolné  šéfredaktorské práce s vedením časopisu Zámeček pro dětské domovy, jediného periodika tohoto typu v ČR.

O medaili MŠMT: http://www.msmt.cz/dokumenty/statut-medaile-ministerstva-skolstvi-mladeze-a-telovychovy


Přečtěte si o nás

členství

Dveře otevřené mají u nás ale všechny skupiny lidí, kteří mají smysl pro humor, chtějí se scházet a souhlasí s ideály, které Duha naplňuje.


historie

Duha má za sebou více než 25 letou historii. Zajímává vás, jak v roce 1989 vznikala?


napsali o nás

Čas od času o nás někdo něco napíše. Dělá nám to radost, o kterou se s vámi rádi podělíme.


výroční zprávy


stanovy


Naše programy

trochujinak - zkus workcamp

Máš chuť pomáhat? Chceš si vyzkoušet zajímavou práci? Chceš vytvářet skutečné hodnoty s partou skvělých dobrovolníků? Láká tě USA, Kanada, Nový Zéland, Austrálie či Asie? Nebo chceš procestovat Evropu? Zkus Workcamp!

TOPlist