sdružení dětí a mládeže pro volný čas, přírodu a recesi

Valné shromáždění Mezinárodních mladých přátel přírody

Napsala Jana ©oupalová dne 27.dubna 2010

22. - 25. 4.  2010 se v rakouském Eben am Achensee setkali zástupci členských a partnerských organizací Mezinárodních mladých přátel přírody (IYNF) z deseti evropských zemí. Cílem byla kromě statutárního jednání také volba nového prezidia.
Delegáti reprezentující členské a partnerské organizace (Duha je členem IYNF) a pozvaní hosté Valného shromáždění měli možnost se před samotným zasedáním vyjádřit během otevřených jednání v pracovních skupinách k aktuálním tématům a plánům IYNF.

Při nedělním jednání Valného shromáždění IYNF proběhla volba nového prezidia na příští dva roky, do dalšího jednání Valného shromáždění. Prezidentem byl znovuzvolený Friedrich Köckert z NFJD (Mladí přátelé přírody Německa), další členové prezidia IYNF jsou z Maďarska, Německa, Portugalska a Nizozemí. V pozici kancléře IYNF Valné shromáždění potvrdilo nově jmenovaného Martijna van den Berga.


Přečtěte si o nás

členství

Dveře otevřené mají u nás ale všechny skupiny lidí, kteří mají smysl pro humor, chtějí se scházet a souhlasí s ideály, které Duha naplňuje.


historie

Duha má za sebou více než 25 letou historii. Zajímává vás, jak v roce 1989 vznikala?


napsali o nás

Čas od času o nás někdo něco napíše. Dělá nám to radost, o kterou se s vámi rádi podělíme.


výroční zprávy


stanovy


Naše programy

trochujinak - zkus workcamp

Máš chuť pomáhat? Chceš si vyzkoušet zajímavou práci? Chceš vytvářet skutečné hodnoty s partou skvělých dobrovolníků? Láká tě USA, Kanada, Nový Zéland, Austrálie či Asie? Nebo chceš procestovat Evropu? Zkus Workcamp!

TOPlist