sdružení dětí a mládeže pro volný čas, přírodu a recesi

Tři v jednom

Napsala Jana ©oupalová dne 31.května 2010

Duha Klub Dlažka: 21. - 23.5.2010 aneb Školení hlavasů, Májová Moravice + Spálovské hrátky.

Tak jsme vyhráli nad počasím a udělali si pěkný víkend. Sjeli úspěšně dvě řeky - v sobotu Moravici a v neděli špicovou Odru. Strávili dvě noci s kytarami, baskytarou a zpěvy!!!  Snědli vše chutné (a že toho bylo)!!! Skvělé koláčky!!! Zákusky, klobásky, maso i hromadu zeleniny!!! A vypili výborné čaje i jiné chutné nápoje! A taky vyslali do světa další várku hlavasů.
A také si zasportovali, zahráli na hřišti i vevnitř, zapohádkovali... Opálili se na čumičce a někteří i jinde! A na závěr uklidili s pomocí všech úspěšně celý Spálovský mlýn!!!

A k tomu ti naši zlatí hoši pro nás vyhráli mistrovsví. Lidi se na sebe usmívají. Všude na znamení dobré nálady řady vlajek! Nemusíme chodit na zahrádku zalévat. Nepráší se. Slunce dnes již pošesté vylezlo! A dračí lodě v Přerově i naše Dětské dny budou!!! A těšíme se na Dunaj!

Pondělí po akci ...         Mussur!


Přečtěte si o nás

členství

Dveře otevřené mají u nás ale všechny skupiny lidí, kteří mají smysl pro humor, chtějí se scházet a souhlasí s ideály, které Duha naplňuje.


historie

Duha má za sebou více než 25 letou historii. Zajímává vás, jak v roce 1989 vznikala?


napsali o nás

Čas od času o nás někdo něco napíše. Dělá nám to radost, o kterou se s vámi rádi podělíme.


výroční zprávy


stanovy


Naše programy

trochujinak - zkus workcamp

Máš chuť pomáhat? Chceš si vyzkoušet zajímavou práci? Chceš vytvářet skutečné hodnoty s partou skvělých dobrovolníků? Láká tě USA, Kanada, Nový Zéland, Austrálie či Asie? Nebo chceš procestovat Evropu? Zkus Workcamp!

TOPlist