sdružení dětí a mládeže pro volný čas, přírodu a recesi

Cena za 4. kolo Duhových cest putovala do Lutína

Napsala Jana ©oupalová dne 7.října 2010

Ze správných odpovědí 4. kola celoduhové soutěže Duhové cesty byl Duhovkou vylosován Petr Hryzal Doseděl z Duhy Křišťál z Lutína (to je ale duhová věta, co? :)). Vítězi všichni z celého srdce blahopřejeme. Z možných odměn si Hryzal jako výhru zvolil tričko s klukem z Duhy, na ilustrční fotografii si můžete prohlédnout, jak mu sluší, má ho už oblečené.


Vítìz 4. kola Duhových cest

Dále na obrázku vidíme Lenočku, šéfku dužiny, která v zastoupení Duhovky cenu předává a další duhové holky a kluky z Duhy Křišťál, kteří se sešli na pravidelné schůzce. Třetí dívka zleva drží v  rukou časopis Archa, kde Hryzalovi vyšel článek o táboře. V pozadí číhá dračice Miramel z loňského tábora.


Přečtěte si o nás

členství

Dveře otevřené mají u nás ale všechny skupiny lidí, kteří mají smysl pro humor, chtějí se scházet a souhlasí s ideály, které Duha naplňuje.


historie

Duha má za sebou více než 25 letou historii. Zajímává vás, jak v roce 1989 vznikala?


napsali o nás

Čas od času o nás někdo něco napíše. Dělá nám to radost, o kterou se s vámi rádi podělíme.


výroční zprávy


stanovy


Naše programy

trochujinak - zkus workcamp

Máš chuť pomáhat? Chceš si vyzkoušet zajímavou práci? Chceš vytvářet skutečné hodnoty s partou skvělých dobrovolníků? Láká tě USA, Kanada, Nový Zéland, Austrálie či Asie? Nebo chceš procestovat Evropu? Zkus Workcamp!

TOPlist