sdružení dětí a mládeže pro volný čas, přírodu a recesi

Dvacetiny Duhy Rysi

Napsala Jana ©oupalová dne 8.února 2011

Duha Rysi: V termínu 4.- 6. 2. 2011 oslavil oddíl Rysi na Pohořanech své 20. narozeniny. Na akci byly rozeslány pozvánky i bývalým členům. Věřte, nevěřte sehnat některé kontakty bylo hodně těžké. Někteří jsou v různých koutech republiky a někteří i v zahraničí.
Pozvání přijalo a na akci dorazilo 35 dospělých bývalých členů a 12 dětí různého věku (někteří už od několika měsíců). Současných členů se zúčastnilo 23. Program byl připraven tak, aby se jej mohli účastnit jak současní, tak i bývalí členové dohromady. Řádilo se na sněhu, hrál se ping pongový kolotoč , proběhl přírodovědný kvíz i velká spousta společenských a stolních her.

Ve volném čase se prohlížely kroniky, fotoalba, videozáznamy a cancáky, které si většina přinesla. K této příležitosti byl upečen dort s hlavou rysa, který se spravedlivě rozdělil mezi všechny účastníky, zapili jsme to rychlými špunty a večer, na nejbližším nejvyšším kopci "Jedová" byl připraven ohňostroj. Pobyt nám zpříjemňovaly dobroty, které byly připravovány našimi skvělými kuchaři. Akce se vydařila ke spokojenosti všech zúčastněných.

Jitka Želva Vokurková, Duha Rysi


Přečtěte si o nás

členství

Dveře otevřené mají u nás ale všechny skupiny lidí, kteří mají smysl pro humor, chtějí se scházet a souhlasí s ideály, které Duha naplňuje.


historie

Duha má za sebou více než 25 letou historii. Zajímává vás, jak v roce 1989 vznikala?


napsali o nás

Čas od času o nás někdo něco napíše. Dělá nám to radost, o kterou se s vámi rádi podělíme.


výroční zprávy


stanovy


Naše programy

trochujinak - zkus workcamp

Máš chuť pomáhat? Chceš si vyzkoušet zajímavou práci? Chceš vytvářet skutečné hodnoty s partou skvělých dobrovolníků? Láká tě USA, Kanada, Nový Zéland, Austrálie či Asie? Nebo chceš procestovat Evropu? Zkus Workcamp!

TOPlist