sdružení dětí a mládeže pro volný čas, přírodu a recesi

PLÁŽÁK 2005 JE ZA NÁMI

Napsal Mirek Proke¹ dne 16.listopadu 2006

Vrchol plesové sezóny je za námi, skončila Plážovým plesem Karibik 2005

V časných ranních hodinách v neděli 17.4. skončil v Praze poslední ples letošní sezóny – Plážový ples Karibik, velmi neobvyklá akce konaná pod záštitou primátora hl. m. Prahy MUDr. Pavla Béma. Známé tropické klima Lucerny bylo základem pro prožitek večera na karibské pláži. Přes 1700 účastníků z celé republiky (nejvzdálenější byli z Ostravy) nepřišlo v oblecích a večerních toaletách, ale v letních, plážových i karibských oděvech.

Hrály známé kapely YoYo Band, Tam-Tam Orchestra & Batucada a bratislavský Polemic.

Jako v minulých letech nechyběla pravá písečná pláž, poprvé se uskutečnila soutěž v potápění, a to přímo na parketu. Největší výdrž prokázal Jiří Rozlivka, který pod vodou vydržel 4:17 min. Kočky karibské pláže zatančily v úboru, který si každá soutěžící na místě ušila z metru látky za dvacet minut. Nejvíc hlasujících účastníků upoutala třiadvacetiletá Veronika Koucká, která se stala letošní Kočkou Karibiku.

Spoustu dalších překvapení připravili sami mladí účastníci – na organizování se podílelo 158 dobrovolníků, kteří se podíleli na přípravě a skvělém průběhu celého večera.

Plážový ples Karibik 2005 uspořádala Duha – sdružení dětí a mládeže pro volný čas, přírodu a recesi.

Podrobné info o přípravě, průběhu a aktuakitách najdete na www.plazak.cz. V případě zájmu o další informace nebo spolupráci kontaktujte: Ing. Jan Neubauer (Honza) 602 364 682, neubauer.jan@volny.cz.


Přečtěte si o nás

členství

Dveře otevřené mají u nás ale všechny skupiny lidí, kteří mají smysl pro humor, chtějí se scházet a souhlasí s ideály, které Duha naplňuje.


historie

Duha má za sebou více než 25 letou historii. Zajímává vás, jak v roce 1989 vznikala?


napsali o nás

Čas od času o nás někdo něco napíše. Dělá nám to radost, o kterou se s vámi rádi podělíme.


výroční zprávy


stanovy


Naše programy

trochujinak - zkus workcamp

Máš chuť pomáhat? Chceš si vyzkoušet zajímavou práci? Chceš vytvářet skutečné hodnoty s partou skvělých dobrovolníků? Láká tě USA, Kanada, Nový Zéland, Austrálie či Asie? Nebo chceš procestovat Evropu? Zkus Workcamp!

TOPlist