sdružení dětí a mládeže pro volný čas, přírodu a recesi

Multikulturně v zámeckých komnatách

Napsala Jana ©oupalová dne 20.května 2011

Ahoj! My tam jdem a doufáme, že jdeš s námi!

O víkendu 27. – 29. května vyráží Tamjdem po půl roce opět do zámku v Rakovicích, kde občanské sdružení InBáze Berkat buduje komunitní centrum pro cizince žijící v naší zemi.

Budeme zvelebovat zámecké komnaty i okolí, zejména nás pak čeká bílení stěn, broušení a natírání oken, dveří, podlah, pokocháme se pasoucími ovcemi, budeme si užívat krásného jarního počasí, a dozvíme se toho spoustu jak o historii rakovického zámku, tak o činnosti InBáze Berkat a komunitního centra jako takového. Večerní posezení a zábava u táboráku je zajištěno.
Chcete-li TAM JÍT a strávit víkend TROCHU JINAK, podívejte se na veškeré podrobnosti o srazu, účastnickém poplatku, dopravě, noclehu atd. tady. Pro PŘIHLÁŠENÍ stačí vyplnit online přihlášku zde.Pokud bude Tamjdem již plný ve chvíli, kdy dostaneme vaši přihlášku, dáme vám obratem vědět. V opačném případě můžete s účastí počítat. Tamjdem = neformální dobrovolnické víkendy sdružení Duha. Příležitost pomoci neziskové organizaci, strávit víkend trochu jinak a  setkat se s českými i zahraničními dobrovolníky. Mluví se hlavně česky a  anglicky. Pokud vás zajímá, jaké další Tamjdemy jsou naplánovány na rok 2011, koukněte sem. Těšíme se na shledání! Zuzka, Štěpán, Markéta a pracovníci InBáze Berkat

 

Koordinárorka: Markéta Votavová, tamjdem(at)duha.cz

Tamjdem je projekt dobrovolnické služby, akreditovaný a podpořený Ministerstvem vnitra ČR.


Přečtěte si o nás

členství

Dveře otevřené mají u nás ale všechny skupiny lidí, kteří mají smysl pro humor, chtějí se scházet a souhlasí s ideály, které Duha naplňuje.


historie

Duha má za sebou více než 25 letou historii. Zajímává vás, jak v roce 1989 vznikala?


napsali o nás

Čas od času o nás někdo něco napíše. Dělá nám to radost, o kterou se s vámi rádi podělíme.


výroční zprávy


stanovy


Naše programy

trochujinak - zkus workcamp

Máš chuť pomáhat? Chceš si vyzkoušet zajímavou práci? Chceš vytvářet skutečné hodnoty s partou skvělých dobrovolníků? Láká tě USA, Kanada, Nový Zéland, Austrálie či Asie? Nebo chceš procestovat Evropu? Zkus Workcamp!

TOPlist