sdružení dětí a mládeže pro volný čas, přírodu a recesi

Zábavné odpoledne s Duhou Kopretina

Napsala Jana ©oupalová dne 16.června 2011

Plzeňská Duha Kopretina připravila na tuto sobotu zábavné odpoledne pro návštěvníky s různými zájmy i různého věku. Na své si přijdou milovníci adrenalinových zážitků, ale i ti nejmenší, kteří o adrenalinu ještě ani neslyšeli…
Během odpoledních hodin mezi 14:00 a 17:00 si v sobotu 18. 6. 2011 budete moci vyzkoušet skákací boty, lezení na lezeckou věž a překonávání některých překážek v lanovém centru. Dále jsou přichystány drobné doprovodné soutěže, ve kterých můžete získat malou odměnu. Pro nejmladší návštěvníky je přichystáno malování na obličeje, výlov rybiček, soutěže, trampolíny a skluzavky

Nenechte si ujít tuto skvělou příležitost netradičně strávit sobotní odpoledne a přijďte do Škodasportpark na Slovanech pod vodárnou. Vstup je zdarma, s sebou jenom jídlo a pití. Více informací se dozvíte zde: http://kopretina.org/budouci.php?id=523. Přejeme příjemné odpoledne.


Přečtěte si o nás

členství

Dveře otevřené mají u nás ale všechny skupiny lidí, kteří mají smysl pro humor, chtějí se scházet a souhlasí s ideály, které Duha naplňuje.


historie

Duha má za sebou více než 25 letou historii. Zajímává vás, jak v roce 1989 vznikala?


napsali o nás

Čas od času o nás někdo něco napíše. Dělá nám to radost, o kterou se s vámi rádi podělíme.


výroční zprávy


stanovy


Naše programy

trochujinak - zkus workcamp

Máš chuť pomáhat? Chceš si vyzkoušet zajímavou práci? Chceš vytvářet skutečné hodnoty s partou skvělých dobrovolníků? Láká tě USA, Kanada, Nový Zéland, Austrálie či Asie? Nebo chceš procestovat Evropu? Zkus Workcamp!

TOPlist